Sevgili ve en yakın dostunuz?

hiç sevgiliniz ve en yakın arkadaşınızın birbirini hiç sevmediği oldu mu yani onların arasında kaldınız mı? kaldıysanız da nasıl bir yol izlediniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Oldu. Hangisi boş kapris yapıyorsa, hangisi arızalıysa ona yol verdim. Bir kere anlaşmazlık çıkaran hep çıkarır ve her şeye çıkarır.

0|0
    0|0
    • haklısın ama hiç yanıldığın olmadı mı.yani yol verdim dediğin kişiye haksızlık yaptıgını hiç düşündünmü?

• Hayatımda sadece tamamen savunmamı indirdiğim duygusal şeylerde yanılmışsam yanılmışımdır. Mantık ve zekayla hiç yanılmadım.

• evet doğru sölüosn.olaylara mantık çerçevesindende bkmak önemli

• kız arkadaşım en yakın arkadaşıma , en yakın arkadaşımda kız arkadaşıma karışamaz.hoşlanmadığına dair yorum yapamaz.onları bağlamaz.müsaade etmem.hiç böyle bir durumda kalmadım kalmamda.

0|0
    0|0
  • bak ben samimi olduğum arkadaşlarıma diyorum gidin kafanıza göre takılın kızlarla ama tekmeyi yedinizde yanımda ağlıcaksınız...yanınızda ben olcam diyorumm onlarda bana diyor :D bende sonumu biliyorum dost diyouorum ve neticede ögle oluyor ayrılınca..koş kankinin yanına :D

her ikisi ile ayrı ayrı görüş..illaki tüm vaktini ikisinden biri ile geçirecek değilsin...

0|0
    0|0
  • 1 kere oldu mümkün olduğunca bir araya getirmedim muhatap olmak zorunda bırakmadım :D

0|0
    0|0
  • hep kankami secerim benn cünkü kankam tanidigim en deli kanli kizz !

0|0
    0|0
    • teşekkrler :)

• dostluk gerçk olduktan sonra mesafeler ayıramaz insanları.arkadşlığınz hep devm eder.sadece çok sık görüşemezsin okadr.

• oldu kızı bıraktım. cunku hal ve hareketlerıne bende ısınamamıstım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• oldu hemde kavga ettıler:(

0|1
    0|0
    • fena olmuş yani..sen nasıl bir yol izledin

• haklısın ınan her kız dostdegıl bunu bıl

• evet bu konuda çok haklısın iyi seçmek gerekio dostunu

• kaldım onlar nası mutlu oluyorlarsa öyle davrandım hatta bazen araları bozulmasın diye görüşmemek için bahane yarattığım görüşmeden kaçtığım oldu ;) ben ise hayatıma müdahale edilmesinden hoşlanmam zaten en yakın arkadaşlarımda bilir bunu ona göre davranırlar;)

0|0
    0|0
  • oldu ama arkdsıyla muhatap oladm hc zaten oda bnden nfret edıodu

0|0
    0|0
  • Bu yüzden arkadaşlarla tanışmak tanıştırmak bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Arasında kalmadım, aramızdan çıkardığım olmuştur kırçiçeem. Uzak durmak ve tutmak en iyisi.

0|0
    0|0
    • doğru sölüosun. iki taraafı da birbirine çok yakın tutmcaksın

• Şu an o durumdayım. Ve ne yapacağımı bilmiyorum kardeş. Eğer çözüm yolu bulursan banada söyle :)

0|0
    0|0
    • sevgilinide dostunuda en iyi sen tanırsın arkdşım.burda iş sana düşüo.ikisinide dinle gerekçelerini karşılaştır hangisi haklı ona karar ver bence.hangisi senn sevgini gerçktn hak ediyo

Yükleniyor...