Kolay erkek ve Kolay kadın kavramını biri bana açıklasın ?

biraz açayım.

şimdi benim eski sevgilimi örnek vericem yine . şimdi bir mesj atsam anında glir yani yeniden beraber oluruz katbekat eminm . ama birde şuda var ki başka bir kız gel dese onada gider. yani ben anlamadım bu işten bişey :/ şimdi bu tip erkek koly bir erkek midir ?

ben istemem böyle bir erkek . zor erkek severim mesela. hemen bir kızın lafına bakıp değişmeyecek türden. şmdi bana geliyosa mutlaka başkasınada gider diye düşünüyorum ben

çıkamadım işin içinden /:

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gidip gitmeyeceğinden emin misin? Sana hemen gelmesi kolay olduğunu göstermez, ama bir başkasına hemen giderse o kolaylığı gösterir. Adı üstünde zaten "kolay" elde edilebilen demek. İyi gözlemleyip değerlendirmen lazım, hemen kesin yargılara varıp yanlış kararlar vermemeye çalış.

0|0
    0|0
    • ya şmdi söyle söylim bu arkdşn yaşı 22 . bir kız vardı benden önce hayatn sanaldn tnşmşlar yan yana bilşe gelmemişler. şmdi biz bunla ayrıldık ya tamamen bitti mesela ben ağır laflar konuştum buna olmaz imkansız falan. oda gitmiş o eski kıza twitterden mesj atmış nerelerdesin özlettin kendini ben burda bekliyorum seni diye. ama dünde diyoki ben seni sevmekten hç vazgcmedm

• Boşlukta kalıp, kendisine sığınacak bir saçak altı arayan kedi misali desene... Sevgi olarak hissettiği şey aslında tutku... Sığınacak bir liman arayışında, yeni bir liman bulursa unutur bir süre :))

• ne yazıkki bulamıyo :D

Erkekler Ne Diyor 9

• kolay kadın : parası olan ayfonu olan erkeklere ayyy cok tatlı diyen varlık

kolay erkek : uff g.te bak be ben bunu amuda kaldırıp beynine kan götürürüm die varlık

0|2
    0|0
  • Sevgi yetersizliğinden kaynaklanır böyle birşey.Birini gerçekten severse düzelir.

0|0
    0|0
  • walla o tip erkekler snnde dediğin gibi kolay erkeklerdir.seni gerçekten sevse nefsine hakim olmalı onu çek kenara konuş olmadı ayrıl bnce böle ilşki yürümez kendine daha kaliteli biri bulursun.

0|0
    0|0
    • iyide beraber değiliz ki :) zaten ayrıldık napym ben artık onu. ben ayrıldım çok ağır laflar ettim imkansz falan dedim. arkdşz şuanda ama bna diyoki ben seni hala seviyorum sen bende ayrısın.

• sen gel diyince anında gelcekse demek hala seni seviyor.

0|1
    0|0
    • ya okdr tuhaf ki ya nasıl anlatsam başka bir kız da dese gidr :/

• aklı sende ama öbür kızada istemem yan cebime koy yapmış en nefret ettiğim şey sakın muhatap olma sktret gitsin adam olmaz ondan.

• haklısın. zaten biz çoktan ayrıldık. çoktannn yni. ben ağır knştm olmaz ımkansz dedim. olamaz yani artk

• Evet tam da senin açıkladığın gibi :)

0|0
    0|0
  • kolay erkek yoktur kolay kadın vardır.

0|0
    0|0
  • bende anlayamadım ki

0|0
    0|0
  • iki taraf içinde cirsellik ön plandaysa kolay ve meşref insan oluyorlar

0|0
    0|0
  • arkadaşım o senin dediğin erkek kolay bir erkek işte zor erkeği bulmak zordur çünkü güzel bir kız çağırınca kolay kolay gitmicek erkek yoktur diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...