Nereye kadar mücadele ederdiniz?

dıyelımkı sızın hatanızdanya da sevdıgınızın hatasından dolayı ayrıldınız bı sekıldeya da uzaklık aılevı nedenlerya da sızı aldattıya da öyle sandınız aslında neden pek farketmıyor nereye kadar mucadele ederdınız gururunuzu ayaklar altına alırmıydınız mucadele edermıydınız yok etmem dıyenlerde olacak o zaman gercekten sevgı ask nerde kalıyo bu olmadı öbürü olsun bu zaman öyle bakıyorumda herkes face yuuzunden basıt seylerden bırbırını ezıyo arkasına bıle bakmadan gıdıyo hani sevgı hanı ask?bence gercek aşkı bu dunyada herkes arıyo ama bulanlar cok az ve cok şanslı sız nereye kadar mucadele ederdınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ortada karşılıklı aşk varsa o ilşiki bitmez. karşında ki insanın senden vazgeçtiğini anladığın an eyvallah demek zorundasın

1|0
    0|0
    • pekı karsılıklı aşk varken hatalardan dolayıda mesafeden dolayıda bıtebılıyo

• ewet keske bu kdar ustune gıdıp mucadele etmeseydım ama sonunda nasıl bı ınsan oldugunu anladım

• İnsani sınıra kadar.

0|0
    0|0
    • nasıl yanı

• Zaman, sabır, hayırlısı olsun.

• artık ben bı hata yaptım dogru kabul ettım ama elımden gelenın fazlasınıda yaptım.cocuk gıbı arkadassları aılesını araya soktu ayrılıyosanda adam gıbı ayrıl en cok zoruma gıdende bu oldu

• bunaldım mücadelerden.

2|0
    0|0
  • Mücadele etmek şart kabul ama bazen gurur devreye girer istese de yapamaz.

0|0
    0|0
  • seni gerçekten istemiyorum demesiyle pes ederim saırım

0|0
    0|0
  • olduğu kadar olmadığı kader...

0|0
    0|0
  • Onun da beni sevdiğinden eminsem kesinlikle her türlü mücadeleyi göze alırım, o söylemeden...ama değilsem kılımı bile kıpırdatmam. sevgi karşılıksız olduğunda hiçbir anlam ifade etmez çünkü..emekse beraber,zorluksa beraber,mutluluksa beraber...

0|0
    0|0
    • Bu arada,yeterince sevmediğini anladığım için ayrıldım. tek taraflı mücadele etmem kimse için..

• Rahat olun..olması gereken budur belki..bir adım daha doğruya yaklaşıyorsunuzdur hayatınızda..herkes, her olay bir adımdır, bir basamaktır insana birşey katar birşey götürür. iyi geceler...

• teşekkür ederım ıyı geceler

Erkekler Ne Diyor 7

• valla benm snırım aldatmak neden farketmiyo die bişe olamaz. beni aldatırsa o ilişki orda sonuçlanabilcek en kötü seneryoyla biter. ama diğer geri kala n herşey için çaba sarfeder kanımın son damlasına kadar savaşırım. ama işin içine 3. tekil şahıslar girmeyecek

0|0
    0|0
    • pekı dıyelım 3 sahıs senden taraf oldu yanı bı akrabanya da eskı sevgılın senı arayıp duruyo sende konustun kız arkadasına sölemedın ve o ogrenıp bıtırdı aldattıgını sandı yuzlesmeyede gelmıyo nereye kadar mucadele ederdın hakaretler etse susaemıydın

• benden vazgeçtiğini anladığım o ana kadar işte olan kan kusar kızılcık şerbeti içtim derim yine de ısrar etmem

0|0
    0|0
  • mücadeleden kazanacağım şeyler var olduğu sürece

sebebin veya inancın kalmadığı yerde uğraşmanın anlamı da kalmaz.

0|0
    0|0
  • Onun beni sevdiğinden emin olduğum için 1 ay boyunca koştum sonunda tekrar başladık ve şuan devam ediyoruz.

0|0
    0|0
  • aşk ne olursa olsun sonuna kadar mucadele ettiriyor engel olamıyorsun kendine

1|0
    0|0
  • nerde tırak orda bırak derim.

0|0
    0|0
  • annem ne derse o

0|0
    0|0
Yükleniyor...