Erkek Arkadaşım Bez Kullanıyor

Arkadaşlar geçen gün erkek arkadaşımın bilgisayarını karıştırırken onun bazı fotolarını buldum. Fotoların hepsinde altında bebek bezi vardı o şekilde çekilmişti fotolar. Bu durum karşısında ona ne yapmalıyım. Söyleyim mi yoksa bilmemezlikten mi geleyim.?

0|1
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekilde bez kullanan her iki cinsten insanlar var. Kimisi çok erken yaşlardan beri alt ıslatma problemi nedeniyle kullanmaya devam ediyor, kimisi alışkanlıktan kullanmaya devam ediyor. Sapkınlık olmadığı sürece bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Normal bir durum denebilir. İç çamaşırı niyetine yani. :) Ama eğer iş sapıklık boyutunda ise o zaman durumu düşündürücü olabilir.

Siz, erkek arkadaşınız ile konuşunuz. Davranışlarını gözlemleyiniz. Eğer sapkınlığa varan bir durum söz konusu ise ona göre hareket edersiniz. Yok eğer kendince bir durum ise ona göre bir karar verirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Belki hasta bezidir.Hastalık geçirmiş ameliyat olmuştur.Bu bezlerde bebek bezi gibi takılıyor.Belki hastalık geçirmiş tedavi olmuştur,söylemeyebilirde.Yada şakadır.espri olsun diye çekilmiştir.ama sorman lazım bebeğe bunlar ne oluyor diye

0|0
    0|1
    • bildiğim bir hastalığı yoktu ama belkide saklıyordur. Ama espiri olsun diye olduğunu düşünmüyorum ya çünkü farklı zamanlarda ortamlarda var böyle fotoları ve gizlemişti bilgisayarında tesadüfen buldum bende

• bunda çekinecek birşey olduğunu düşünmüyorum. onunla konuş. hem böyle birşeyi neden ayıpladın anlamış edğilim. tamam belki böyle birşey yapmak farklı birşey ama ayıplamamalısın. bende bez kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın muhtemelen fetiş.

0|0
    0|0
    • böyle bir fetişmi var

• çok mide bulandırıcı :( umarım öyle değildir.

• Ummana gerek yok öyledir.Bir an önce kurtulmalısın ondan.

• flaş patladığı an koyveriyo demekki.

1|0
    0|0
  • Hastadır belki. Bİr rahatsızlığı vardır, olamaz mı? Niye hemen kötü düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • hiç gülecegim yoktu :D şaka bence bu ya

0|0
    0|0
  • fantazi olabilir dikkatli ol üstüne scıp oturabiliyorda olabilir

0|0
    1|0
    • böyle bir fantazivar mı?ya?

• şaka mı bu ?

0|0
    0|0
  • wtf ? omg ? o_O komedi amacıyla çekilmiştir belki ?

0|0
    0|0
    • farklı zamnalarda farklı ortamlarda çekilmiş, komedi olsa bir kere çekip bırakır ama çok vardı ayrıca bilgisayarında gizliydi bu fotolar

• eskiden bir hastalığı olabilir bence kendisine sormalısın.

• bilmiyorum olabilir

• sende dene bence beraber çok mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • hangi bezi kullanıyor

0|0
    0|0
    • pardon ya öylesine yazım dedim düşüncesizle

hastalığı vardır yoksa neden kullansın o yaşta inşAllah sandığım gibi değildir

• eğer zevkse insan zevklerini belirleyemeyebiliyor. onunla konuş beraber karar verin.

0|0
    0|0
  • Scat fetish detected

0|0
    0|0
  • fantazidir

0|0
    0|0
  • ne bezi la bu?_? kız hasta bezimi kullanıyr? sordunmu bir hastalıgı varmıymış?

0|0
    0|0
  • onu derhall bıraakkkkkk...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın altına işiyor terk et gitsin.

0|0
    1|0
  • Muşamba bez mi bahsettiğin mavi ve pembe muşamba bezler olurdu eskiden biliyorsun onlar mı acaba gördüğün?

0|0
    0|0
  • Doğrusu bende ara sıra böyle yaparım. bezlenmek hoşuma gidiyor. Fetişlik midir? evet, belki. Ama onu terk etmemelisin. bir kullanan gözüyle söylüyorum ki zararı olacağını sanmam. yani en azından benim ki böyle. ben çok nadir de olsa bezleniyorum sadece bezin altımda olduğunu hissetmek güzel. onun dışında hiçbirşey yapmıyorum. onu terketmek yerine konuşmayı seçmelisin. eğer çok aşırı ve anormal hareketler sergilemeye başlarsa sıkıntı olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya sapıkya da hasta önce hangisi olduğunu anlamaya çalış..Sapıksa terk et,hastaysa destek ol

1|0
    0|1
    • Muhtemelen bende öyle yapacağım ama hangisi olduğunu belli etmeden nasıl anlayabilirim

• çocuk ve bebeklere bakışını gözlemle..bir şekilde anlar ve hissedersin..beraber tatile falan çıkarsanız bavulunu karıştır,iç çamaşırı ne kadar çoksa bu hasta olduğunu gösterir..

• tatile çıkmak zor ama, bakışlarını gözlemlemeye çalışırım

• :D söyle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence bilerek bırakmış sana söyleyememiş anla istemiş bezlenmek istiyor senin onun altını bezlemeni istiyor. öyle istiyorsa öyle yap bigün çağır onu markete gidin bişey alacak gibi dolaşın sonra bezlerin olduğu yere gidin hadi bebeğim seni bezlemek istiyorum bezini okşamak istiyorum sen ne dersin de üstelerse ciddiyim de anlarsın yok olurmu derse fotolardan bahsedersin neyse o olur. zaten utandıysa bezlenmek istiyordur eve gidip bezlersin altını muşambayla hazır bezlerle. belki sen de bezlenirsin hoşuna bezlenmek birinin seni öyle görmesi.

1|2
    1|0
  • Müjde, anne olmuşsun.

3|0
    0|0
  • dalga geçiyodur ya saçmalama :D Bence söyle öğren durumun aslını :D

0|0
    0|0
    • Ama farklı zamanlarda çekilmiş fotolar ve bilgisayarında gizliydi

• bence konuşmakta fayda var.

• gerçekten mi bu kötü bişey bir tür sapıklık olabilir.

0|0
    0|0
    • maleseg gerçek. :(

• bunu konuşsan sapıklık olsa bıle inkar edicektir. zor bir durum işin aslını öğrenmen gerek:(

• Mutlaka inkar eder ama işin aslını nasıl öğrenebilirimki, ama ne biliyim şimdiye kadar hiç anormal sapıkça bir davranışını görmedim

• sarhoş şakaları.

0|0
    0|0
  • aşkım hadi uyumadan önce bezlim senide yatağa pisleme adsfffdafsaa

0|0
    0|0
    • Bezlermisin muşamba bez olsaydı bağla dese bağlarmıydın,eskiden vardı ya üçgen muşamba bezler mavi ve pembe onlardan olsa mesela bağlarmıydın sevdiğin falan olsam demiş olsaydım bende altıma muşamba bez bağlanmasından hoşlanıyorum altımı bağla dese ne tepki verirdin?

• Bi keresine online bir oyunda böyle bir insanla karşılaşmıştım nickide altıbezliçocuk bir türk sapıklık çeşidi heralde buda ayrılmalısınn.

1|0
    0|0
    • Ciddimisin böyle birşey varmıyaaa nerde karşılaştın peki o kişiyle belki erkek arkadaşımın takıldığı sitelerden biridir.

• Mynet smeet diye bir oyun vardıı orda karşılaşmıştım

• konuştun mu neler dedi ?

• Ve sen hala onla birliktesin?

0|0
    1|0
    • ne bilim belki sağlık sorunudur diye geldi aklıma

• ahahah bebek bezimi :D:D:D:D:DD::DD:D:D:D:D:D ya makarasına yapmıstır onu sacmalama :DD:

0|0
    0|0
    • ya makara olsun diye yapsa bir kere yapar, ama farklı zamanlarda farklı hallerde fotoları var

• oha ciddi misin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...