Umut Bulut'a Ruslar talipmiş,ne düşünüyorsunuz?

3-4 rus takımı talipmiş,hatta bir tanesi 3 milyon euro bonservis demişler,gitsin mi Umudumuz?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• zaten kiralık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gitmesin tabi ki.Yeri doldurulamaz.

1|0
    0|0
  • Ben olsam göndermem her 2 kulvarda devam edecekse Galatasaray , Umut Türkiye ligi için iyi bir golcü . Bence her türlü iyi futbolcu ama :)

1|0
    0|0
  • Sezon sonu Galatasaray Umut´un bonservisi için Elmander´i Touluse takımına önerecekmiş şu artık Net Elmander ya da Umut ikilisinde biri gidecek ikiside aynı tip oyuncular zaten beni en çok üzen Baros gibi çok özellikli bir forveti kaybetmemiz oldu

1|0
    0|0
  • Burak büyük ihtimalle kalmaz GS'de umutta kiralık oynuyor onun için umutun bonservisini mutlaka almalıyız

1|0
    0|0
  • Gitmeli bence

0|0
    0|0
  • Zaten kiralıktı ilk geldiği gibi formunu sürdürseydi kalsın derdim ancak son zamanlarda hiç hareket yok:S Bence gitmeli

0|0
    1|0
  • umut zaten gs değil ki fransızlar paragözdür parayı verene verirler

0|1
    0|0
  • iyi bir yedek iyi niyetli bir oyuncu türk pasaportlu kalsın bence

1|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginden elenirse gs drogba top filan oynamaz umutu göndermemek lazım.Not FENERLİYİM.

1|0
    0|0
  • iyi ona da değişillik olur

0|0
    1|0
  • zaten bonservisi G.Sarayda değil Touluse satarsa satar onlaraya da size satar ama tabi bu durumda bonservis ücreti Rusların devreye girmesiyle artıcaktır.

0|0
    0|0
  • ruslarda para bok iyi bir paraya gitsin bence.

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • bana göre burak'tan daha iyi olan bi' futbolcudur kendisi, Fener'in almasını isterdim..

0|0
    0|0
  • umut bulutu biz almalıyız

1|0
    0|0
    • Aslaaaa!Size Burak'ı verelim.Sow'u alalım..

• Tamam işteee.Sow ve Umut Sarı-kırmızı renklerde yanyanaa.Yuppiii çok güzel olurrr.Siz de Burakla gol üstüne gol kaçırın

• :D Takım konusunda azcık manyaklık var bende..Tartışmaya girme derim:)

• Gol krallığında zirvedeyken yedek kalan tek futbolcu Umut galiba.Ben olsam giderdim.

0|1
    0|0
  • hemen versinler

0|0
    0|0
  • Hipodromdan kaçmış beygirler gibi sadece kosuyor umut verin gitsin.

0|0
    0|0
  • umut zaten kiralık sezon sonunda takımına dönecek

0|0
    0|0
  • barcelona da talıpmıs

0|0
    0|1
  • ya şu rus ligi çok karışık örneğin rus liginden birini sercan yıldırımı alıcaktı çok yüksek miktardı sanırsam transfer ücreti 5-6 milyon euro o civarlardaydı her neyse sercan yıldırım gitti rusyaya tam imza atçak transferden vazgeçtiler rus ligleri hep böyle bir sürü adam gidip geliyor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o bızım umudumuz baslarda cok ıyıydı sımdı durakladı ama umarım kısa surede eskı gunlerıne doner

1|0
    0|0
  • Gitmesiiinnnn.Ama tabi burda kıymeti bilinmiyor:(

1|0
    0|0
    • fenerbahçeye gelsin

• olmaz umut olsun öyle bir adama sowun yanında ihtiyacımız var

• bir an yanlış bir şey mi yazdım la dedim eee burağa hayır demiş umutu istemişim la sizden korkulur şüpheye düşürdün beni :):) lkadşkfjaşd

• Zaten kiralık Umut bizde... Alınmalı aslında..

0|1
    1|0
Yükleniyor...