Evde örnek kardio programı önerebilirmisiniz?

132 kiloluk bir hayvan oldum şuanda ve yarın diyete başlıyorum ama sporla desteklemezsem olmaz. Ağırlık hariç güzelinden yağ yakabileceğim ve tıkanmayacağım program önerilerinizi yazarmısınız. Oraya bak buraya bak veya salona yazıl gibi şeyler yazıcaksın hiç yazmayın rica ediyorum. Bu haldeyken dışarda ne yürürüm nede başka bişey yapabilirim ona göre dikkate alırsanız sevinirim.

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle 132 kiloluk bir hayvan degilsin insansın ve guzel bir insansın bunu kilon değiştiremez sonra disari cikmaya diger insanlar kadar hakkin var aptallarin bakıslari yuzunden senin ozgurlugun kisitlanamaz insan kilo alir kilo verir zayif olur sisman olur bunlar ozelliktir utanilmasi gereken kusurlar degil ama diyorsun ki yime de istemiyorum tamamen senin kararin diyete basla ama boyle zorlayici bir diyet olmasin cabuk vazgecersin o zaman bir de yuruyus yapabilirsin ya da telefonda egzersin programlari var onlara bakabilirsin 7 dakika diye bir program var gunluk cok seviliyor onu deneyebilirsin bol sans arkandayiz!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hak veriyorum sana ne yazık ki spor salonlarında o bakışlar oluyor ama kardiyo olmadan kilo vermen çok zor olur. O yüzden ya dışarda sabahları koş ya da eve koşu bandı al diğer türlü kilo veremezsin demiyorum verirsin ama diyelim kardiyo ile desteklesen ayda 10 kilo verecekken sadece diyetle 4 kilo verirsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Fonksiyonel calis vucut agirligin ile youtube da videolar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle hayvan degilsin.. 132kiloluk bir insansın.. spora ilk yürüýüşle basla hizli sekilde yurume ve kesinlikle aksam 7den sonra birsey yeme baş donmesi gibi birsey olursa 1 seker at.. kendine gelirsin.. ve beli bir sure sonra hafif koşmaya odaklan ve mekik tabi ilk yürüyüş spor salonjuna gitmeni tavsiye ederim.. kolay gelsin

0|1
    0|0
  • var mı gelişme kardeşim

0|0
    0|0
    • 119 kg ya indim :)

• 90 a kadar hızlıca inersin
      Sonra yavaşlar
      Ne yapıyorsun
      Hareket olarak

• diyeti fazla kasmadımm ondan bu kadar az verdim zaten :) şimdi diyette sıkı. Şu an insanıty workout yapıyorum extra olarak ağırlık çalışıyorum.1-1,5 saat de koşmaya başladım geçen hafta

• evde veremezsin o kiloyu

0|0
    0|0
    • Bİ bitmediniz la bir bitmediniz

• Görüşmek üzere ;)

• boyunuz kaç kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...