Sınavda bilmediğiniz soruya saçmaladığınız oldu mu?

bilmediğiniz sorunun cevabına böyle saçmaladığınız oldu mu :D yoksa hocanın gözünde değişmemek için sadece boş mu bırakırdınız :)

link

0|0
19|34

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi hatırlıyorum. 12. Sınıf biyoloji sınavındayız ve o sınavdan mutlaka yüksek almam lazım. Sınav kağıdı geldi önüme , baktım aha hiçbirini bilmiyorum. Dedim eyvah. Bildiğim kadarıyla yazdım cevapları. Neyse bir soru çok mantıksız geldi. Aynı şu şekildeydi.

" Siyah saçlı , siyah gözlü Ahmet ile Siyah saçlı , kahverengi gözlü Meral'in 2. çocuklarının Sarı saçlı , mavi gözlü olma ihtimali nedir? "

Dedim böyle soru mu olur. Tamam bir ihtimal var çekinik gen filan ama çaprazlama zart zurt yapmak çok zor geldi. Sorunun cevap kısmına ise yazdığım ve hocanın okurken kahkahalar atıp sözlü notumu yükseltmesine yarayan cevap şuydu.

" Ana siyah baba siyah. Bunlardan sarı evlat çıkmaz hocam. Meral mutfaktayken sokaktan geçen sütçüden süt almıştır , kaynatırken tüp bitmiştir ve tüpçüyü çağırmıştır. Ne alaka derseniz bu çocuk ya sütçüden ya tüpçüden :) "

4|5
    0|0
    • ciddi mi*? :D ahaha

• Kadındı :D

• bende okurken güldüm sütçü tüpçü bir tane vardı ben çıkaramadım onu :)

Erkekler Ne Diyor 33

• Lise 2. sınıf Edebiyat dersi kompozisyon sınavı.

O gün hiç uyumamıştım. İlk 10 dk durdum sonra yazmaya başladım... Yazdım yazdım yazdım...

Sınav sonuçlarını okurken özellikle not düşerek şunları söyledi:

- XXXXX kompozisyon sınavını bu derece ciddiye alarak 4 sayfa yazı yazdığın için sana 97 veriyorum. 1. kağıtta biraz konudan çıkar gibi olmuş ama sonuçta 4 sayfa yazmışsın 3 sayfayı okumadım.

Son 3 sayfada ne mi yazıyordu? 2. sayfada 1. sayfanın özeti. 3. ve 4. sayfada 1. sayfanın ve 2. sayfanın aynısı :d

3|0
    0|0
  • Fizik hocamız vardı sınıfta sıraların arasına giremiyordu cin var diye.

Hocanın açığını bulmuştuk her yazılı kağıdının başına Besmeleyi yazıp 25 puanı garantiliyorduk.

Bir kaç dua yazmayı deneyen eşşek su ve kaçırmak olayına giren arkadaşlarımız olmuştu.

Ben 25 puan garantiye gitmekle kaldım.

0|0
    0|0
  • Birşeyler yaz belki 3-5 puan gelir

0|0
    0|0
  • anatomi vize de tek bir soru bayağı zor bir soru hiçte çalışmamıştım o kısıma kağıda aynen yazdım : yahşi yerden yaman vurdun kırılsın ellerin hoca

1|0
    0|1
  • Yenile(ne)bilir enerji çeşitlerini sayınız

Pekmez, elma, kuru üzüm(çekirdekli), snickers

...

Ve bu cevabımdan dolayı sınavdan 80 küsür bir not alsam da hoca sözlümü 50 verdi :D

1|0
    0|0
  • saçmalamayan öğrenci değildir o kadar:D

1|0
    0|0
  • bir kere saçmaladım ve hala hatırladıkca guluyorum :D

1|0
    0|1
  • 6.Sınıfta türkçe sınavında aşadaki fiilleri yazın diye bir soru vardı onu zürafa olsa olmazmı ! buna benzer bişey yazmıştım :D

0|0
    0|0
  • test'te illaki sallıyorumda klasikte cok zor.

bizim matematik hocası amerikan karşıtıydı ( ama sorsan haritada yerini gösteremez )

türev limit sorusu sormustu.

bende hain amerikan askerleri felluce katliamında LİMİT tanımadan kardeşlerimizi öldürmüştür hede hödö diye diye o dersten geçtim

0|0
    0|0
  • üniversitede oldu matematik dersinde cevabın bir türlü bulamadığım soruda once sadeleştirdim. sonra karesini aldım sonra her iki tarafı x 'e böldüm acayıp birşeyler oldu yarım safya dolmuştu ama hala sonuca gidememiştim. doğru sonuçun 2/3 olduğunu bildiğim için o sonucu bulana kadar bölüm carptım sonuç çıkarmıstım. hocada sonuca bakıp not verdiği için tam puan almıstım.

0|0
    0|0
  • sarhoş kafayla sınava girip boşluklara taptığım hatunun adını yazdığım bile oldu :) ama noldu ? hoca çağırdı. dertleştik. tekrar sınav yaptı. geçtim. ünide oldu bu :) hey gidi Ayşe hocam. çok severdim.

0|0
    0|0
  • saçmaladığım çok oldu. matematik sınavında ahmetin vs vs diye giden soruda , ahmetin izmirde oturduğunu var sayarak cevap tam 35dir falan. :)

0|0
    0|0
  • Bilmediğimi boş bırakırdım. Abudik gubidikliğe gerek yok.

0|0
    0|0
  • işletme dersinde kısatlmalrı sormnuştu hoca üniv de de aps akp bişey daha vardı acil posta siparişi ve ak parti demiştim : D

0|0
    0|0
  • hemde ne biçim :D

0|0
    0|0
  • Böyle değil de daha mantıklı saçmalıyorum ben :D

0|0
    0|0
  • sınav kağıdınınn en altı : çalışmadım ve şuanda hatamın farkına vardım.inanıyorum ki

kağıdımı değerlendirirken siz de hatamı kabul ettiğimi dikkate alacaksınız.saygıyla ...

çok dikkatsiz bir hocaymış meğer :s

0|0
    0|0
  • ben alakasızda olsa: çalışıpta aklımda kalmış bir soruyu yazardım :d 3-5 puan gelirdi hehehehuheu bence sende öyle yapmalısın bardakta illa tatlı su olmak zorunda değilsin.. tuzluda olsa su ol yeter hocaların boş olduğunu görmesinden iyidir.

0|0
    0|0
  • matematik sınavındayım hiç bişe bilmiyorum soruların altında cevap kutucuklarına resim çizerdim

Cin ali çizmekte üstüme yoktur -_-

0|0
    0|0
  • çok oldu hatta elektronik dersinde hoca bir devre çizin dedi ben araba çizmiştim:)) not süper ama 05

:))

0|0
    0|0
  • çooooooooooooook:)

0|0
    0|0
  • oldu tabiki lisede matematikk sınavına hiç calısmadım :D evde olanları yazdım uyudum kalkdım elektrkler kesildi :D annem markete gönderdi calısamadımd edm :D rehperlige gönderdi direk bni :D

0|0
    0|0
  • ben tarihse coğrafya çok iyi sallardım hatta en düşük bu sınavlar aldığım not 60 dı :)

0|0
    0|0
  • Kimya dersi yazılısında organik maddelere domates salatalık yazan biriydim .

0|0
    0|0
  • abartmıyorum vibrasyon aklıma gelmemişti vibratör yazmıştım:)

0|0
    0|0
  • romayı kim yaktı vallah ben yakmadım

0|0
    0|0
  • yarın olucak

0|0
    0|0
  • valla bir fikrim yoksa boş bırakıyorum :D çok nadirdir ama böyle yaptıqım

0|0
    0|0
  • haha link güzel :D

ben başka konuda olsa yazardım hoca bişiler bildiğimi anlasın diye :D

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma değil ama saçmaladığım çok oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• Bence harika bir cevap olmus.Kim yazmissa kutlarim.Madem cevabi bilmiyosun ha bombos birakmissin ha sacmalamissin :D bombos veriyosan kagidi hocam kirletmedim sizin icin buyrun ilk aldigim haliyle falan diye komik ortam yaraticaksin ;D

1|0
    0|0
  • restse eğer atarım ama klasikse aklıma geleni yazarım

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman bir soruyu bos birakmadim, sacmalik olsa bile yazdiklarim, bir puan koparma ihtimalini hic bir zaman kucumsemedim..

0|0
    0|0
  • Bir kez çok sinirimi bozan bir soru olmuştu hocaya özeti "Teşekkür" olan uzun bir yazı yazmıştım. Hiç bir şey söylemedi ama galiba beni kişisel olarak tanımadığı için ilgisini çekmemişte olabilir tabii. Bilmiyorum. Sonuç olarak hiç aksatmadan 3. kez dersten kaldım.

0|0
    0|0
  • uff hemde nasıl saçmalardım..hocadan not isterken e bişi yazmamışsın neye not vericem demesin diye hep:)

0|0
    0|0
  • lise din dersinde 3 büyük türk alimi yazınız sorusuna verdiğim cevap fatih terim hakan şükür rüştü rençber :D hoca hiç gülmemiş din dersi 1 geldi :D en büyük gurur kaynağımdır :D

0|0
    0|0
  • Ben pek böyle saçmalamıyordum da sadece bilemediğim soru olunca boş bırakmak yerine aklıma ne kadar formül geliyorsa o formüle uydurmaya çalışıyordum soruları hoca da çok emek harcamış diye düşünüyor sanırım ki iyi puan veriyordu. :)

0|0
    0|0
  • çok iyi sallarım

örn: morenleri açıklayın

-morenler çok değişik şeylerdir her yerde bulunabilir belkide bulunamaz

0|0
    0|0
  • Geometride kopya geldiyese. Cevabı direk yazmak olmaz . Her yere dikme indirirdim. Binlerce doğru çizerdim :)

0|0
    0|0
  • Saçmaladım ve AA aldım.

0|0
    0|0
  • mayoz bölünme mi mitoz mu geçirmiş diye soruluyor miyoz yazmıştım ilkokulda farkında değildim 95 almıştım diye hatırlıyorum :D

0|1
    0|0
  • :D:D:D cevap iyimiş,walla bende din dersinde çok saçma bişey yazmıştım

1|0
    0|0
  • ölümüne sallarım bilmediğim şeyde doğru çıktığı görülmüştür

0|0
    0|0
  • ben bikere boş kağıt vermiştim saçmalayacak bir şey bile bulamadım o derece.

0|1
    0|0
  • coook oldu :D

0|0
    0|0
  • genellikle yaptigim sey budur :D

0|0
    0|0
  • Sempatiklik yaparak not avcılığı yaptığım doğrudur.

0|0
    0|1
  • konu bildigin gibi soru sordugun gibi yazar gecerdimm :) .d.d

0|0
    0|0
  • kaale almadğmz hocaya sınıfca saçmalardık çok matrak oluo :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...