Erkek pilates yapar mı?

Pilates bayan sporu mudur erkek yapar mı? Ben evde bikaç hareketlerine çalışıyorum da sizce erkek için uygun bir spor mudur?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• sporu cinsiyetleştirmek çok saçma yok futbol erkek sporu pilates bayan sporu yok öyle birşey arkadaş.. he pilates hakkında şunu söyleyeyim bir topun üzerinde yuvarlanıyor diyenler orta-ileri seviye egzersizlerde 1-2 tekrarda ölürler ama konuşuyorlar pilates göründüğü kadar kolay değil kondisyon gerektirir süper bir spordur erkekte kızda gayette yapar saygılar :)

0|0
    0|0
    • Yapar tabi bende onu diyorum da toplumda bir kız sporu taytlı erkek yanilgisi var onu nedeceyuk

• taytlı erkek :) ben sporcuyum yıllardır erkeklerin tayt giymesiyle dalga geçenler tamamen cahildir sporcu erkeklerin çoğu tayt giyer taytlı erkek diye dalga geçmek saçmalık :D

• Neyse ben yinede taytsin esofmanla takilayim da bir gören eden olur 😁

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten ilk erkekler için ortaya çıkmış bir spor askerleri saglam tutabilmek adına. Yani sizin için de uygun.

0|0
    0|0
  • niye erkek insan değil mi? plates sadece bayana özgü birşey değildir.

0|0
    0|0
  • Yapar niye yapmasın

0|0
    0|0
  • Pilates hem erkek bayan yapar ne var ki bunda. spor salonda pilates hocalar cogunlukla baylar.

0|0
    0|0
    • Benim pek ilgim yoktu fotness la ilgileniyorum ama özellikle bacaklarımı çok esnettigi için hosuma gidiyor

• Ozaman devam et

• Edicem 185 olsun yeter boyum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...