Haftalardir tek ögünle besleniyorum ve farkettim ki?

Birden kilo verdim ve sert olan popom yumusadi ama baya yumusadi sinirlenirim bozuldu nasil sertlestirebilirim? Ve bu neden kaynaklandi?

1|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet vücudun yeterli beslenmediği için yağ su ve kas kaybına yol acar kas kaybı olur kas kaybetmek kolay kazanmk zordur çok yanlış vücud direncin kırılmıştır hergün aynı saatlerde beslen günde 3 öğün ara öğünlerdede fıstık badem felan ye bide squat superman felan yap ama hergün değil esnemekl de iyidir

1|0
    0|0
    • Ya elimde olmadan oyle beslendim stres yuzunden :(

• Cok tesekkur ediyorum kendimi zorlaycagm yemek icin

• illa bir anda olcak değil hergün bir miktar arttır hemen 2 yumurta değil 1 yemeye çalış yarım ye bu gğn 2 zeytin ye yarın 3 yap tabi bir sınır koy artıkça artmasın tam buğday ekmeği iyidir bu arada :)

En İyi Kız Görüşü

• Tek öğün nasil oluyor sadece kahvalti mi? Sporla destekleyin dicem ama tek ogunle enerjisiz o da olmaz

1|0
    0|0
    • cok stresli oldugum icin bazen oglen bzen de aksama dogru hafif seyler yiyorum kahvalti aklima. bile gelmiyor tok. oluyorum gun icinde

• Ama boyle olmazki çok sagliksiz. Vucuda bir rutin otturtmak lazim hani hayat bu duzende gitmez. Er ya da gec acisi cikar bisekilde. Bikere kahvaltisiz olmaz

• Teşekkür ederim eig icin 😊✌

Erkekler Ne Diyor 6

• Squat squat squat.
    Şöyle buyur:
    www.youtube.com/results

1|0
    0|0
  • kas kaybı yaşıyorsun. Tek öğün sağlıksızdır. onun yerine 3 ana öğün 3 ara öğün sağlıklı beslenmeyi öğrenmelisin. Yoksa o döt bir daha sertleşmez.

1|0
    0|0
  • Spor yap

1|0
    0|0
  • Kasların erimeye başlamış nolacak bilinçsiz diyet muhtemelen metabolizman da yavaşlamıştır bilgili birisi dahilinde adam akıllı yapmazsan sonu daha kötü olur sağlık oyuna gelmez dikkatli ol

1|0
    0|0
    • Ya bunu diyet icin yapmadim stresten yiyemez oldum

• Spor canım

1|0
    0|0
  • Kas karın gitmiş senin kalça kası geliştiren hareketler var youtubeden onları yap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kas kaybetmişsin tek öğün beslenmek nedir ya? kilo vermek öyle olmaz her öğünde yiyceksin ama yağı tuzu şekeri keseceksin sağlıklı yiyecekler tüketeceksin ki sadece yağlar gitsin sen kaslardan vermişsin bıngıl bıngıl olursun düzgün beslen

1|0
    0|0
  • Sadece diyet yaparsan derin sarkar yumusar yanında spor da yapman lazim

1|0
    0|0
  • Kaslarini zedeliyosun manyak

1|0
    0|0
    • Ya bilerek yapmadim bunu stresten oldu bazen yemek yemegi bile unuttugum oluyordu

• Bende yemek yemeyi unutuyorum arasira olur oyle ama tek düze beslenmek daha zararli diye biliyorum hic yememekten

• Dogru diyorsun :(

• Bol bol proteinle beslen ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...