Bunasıl birşey arkdşlr

Arkadaşlar bu zamana kadar pek dikkatimi çekmemişti ama ne bileyim geçen gün araba bekliyordum ve kızın biri'' aşkım bende senı özledim'' dedi tamam diye bilir ama kızın yaşı 12 hadi bilemedim 13 bu ne ya bunların anası babasının nasıl haberi olmaz hiç utanma yok benım bile o yaşta sevgilim yoktu hadi onu geçtik 14 yaşındaki bir kızın 23 yaşında sevgilisi varvar mı?böyle bişey inanamıyor ınsan ya abisi yaşındakiyle sevgili olmak benım kızım böyle olucakta camdan bakmasını yasaklarım ya yorumlarınızı bekliiyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 14 e 23 hastıroloji olaya bak gençlik nereye gidiyor işte

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• büyük konuşma. dün bir haber okudum 8 yaşında bir erkeği kendine damat diye almış zengin bir kadın. kadın 61 yaşında.

0|0
    0|0
    • Taş yağsa da ölsek anasını satım.

• nedesen haklısın ...

• iyi günler.

• 14-23 olayında emin misin? bir kere 23 yaşındaki birinin 14 yaşındaki biriyle sevgililik durumu tamamen ters bir durum..

0|0
    0|0
    • evet yalan borcum yok bende bu yüzden diyorum işte 9 yaş var evlenicekler sanki

• yaa 24-33 olsa bişey demem zira orda 24 olan yetikin bir bireydir falan ama 14 yaş daha çocuk kanunen yaaa daha tam anlamıyla yetişkin bayan bile değil ayıptır.. 23 yaşındaki birisi en az 18 yaşındaki bir kızla çıkması lazım.

• evet işte

• yakında ana karnında sevgili olurlar bu gidişle bu erken cinsel bilgi almaktan dolayı oluyor sosyal iletişim adı sosyal birleşim oldu

0|0
    1|0
    • katılıyorum valla çok doğru...

• tüylerim ürperdi iğrenç birşey

• Aynen özenti bunun sebebi işte

• kızlar kuyruk sallıyor işte eskiden yoktu böyle şeyler. şimdi ilkokula kadar indi. yazık diyorum sadece

0|0
    1|0
    • evet öyle oldu eskiden pek nasirdi ama azmış bunlar 17 de nasıl olurlar kim bilir

• sen geç kalmışsın.

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik o 23 yaşındaki lavuğa ait burda.

1|0
    0|0
    • aynen 23 yaşında ya şuraya bak yaş farkı

• 30 yaşındaki kadın 40 yaşındaki erkekle evlenebiliyor aynı şey ama 40 yaşında anlarsın ancak.

0|0
    0|0
  • bence cok normal.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olamaz ama sendee buyuk konusma derımm ne oldum degıl ne olacagım dıyecksınn ...ayrıca o yastakıler ozentıye kacıo

0|0
    0|0
  • galiba gençler küçüklere kötü örnek oluyor. geçen gün benim 8 yaşındaki küçük kardeşim bir aşk mektubu yazmıştı. bu sebeple pek şaşırmadım. Allah yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • doğruda kızlara musallat olan abazalar olduğu sürece işte maalesef oluyor

1|0
    0|0
  • oyum sana...

0|0
    1|0
Yükleniyor...