Proteın tozu almalımıyım?

evde kas calısıyorum protein tozu falan almalımıyım ne gıbı yararları olur?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• abim kullanıyor kendisi fizyoterapist pişman amcamda aynı şekilde kullanıyor kendısıde pişman sporu bıraktıkdan sonra goguslerı veyata kasları sarkıyor hayatın boyunca spor yapmak zorundasın protein kasların daha cabuk gelişmesi için uyrı verıyor kesınlıkle tavsıye etmıyorm evde Şu an yanımda en kalıtelı toz var kullanmıyorum sırf bu sebeplerden dolayı

0|0
    0|0
  • Kullandım ama şimdiki aklım olsa o işe hiç girmezdim. Doğallık daha güzel... spora hayat boyu devam... Sağlık, güzellik, özgüven., motivasyon herşey demek spor...

0|0
    0|0
  • hayır aksıne zararı. ayrıca yımışah olmanın neresi kötü :/

0|0
    0|0
    • @dersolsun3 abi senin ilgi alanına giriyo :D

• Kusura bakma kardeşim uzun zamandır açamıyorum işlerden dolayi :) iyi bir vücuda sahip olmanın yolu % 20 spor % 80 beslenme spor salonuna gidiyorsan sık alman gerekir ha evde kendi başına yapiorsan (ki bunu çok tavsiye etmem) vücut ağırlığı başına yaklaşık1.5-2 gram protein almalisin ha sporun kardiyovasküler yani hastalıktan kurtulma sporu ise bu verdiğim rakamı düşürmeniz lazim

• Kilo almayı hedefliyorsan al

0|0
    0|0
  • Kullanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kas yapmak istiyorsan aliyorsun kaslarin ihtiyaci var proteine ama baska turlude protein alabilirsin toz olmasi sart degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...