Faceden ekledim falan ama yazmaya cesaretim yok. N'apabilirim sizce arkadaşlar ?

Dün akşam bir düğüne gittik bir akrabamızın düğününe. Orda gözüm pembe gömlekli bir erkeğe takıldı. Bu pembe gömlekli erkekte gelinin kardeşiymiş. Bütün gece onu izledim resmen. Yanımda da yengemin kızı vardı. Yengemin kızı bunu farketmiş gitmiş geline kim o pembe gömlekli, bizim kız çok beğendi falan demiş. Gelinde bizim çok yakınımız yani evimizde kalmışlığı var. Her neyse istiyosa ayarlıyabilirim ona demiş. Benim bu olaydan eve gelince haberim oldu. Ve acayip ümide kapıldım. Çocuğu faceden ekledim falan ama yazmaya cesaretim yok. Bu arada çocukla aramızda 7 yaş var. Çocuğun benden haberi bile yok ama benim aklımda bütün gün o vardı. Sizce napabilirim arkadaşlar ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar çocuk faceden yazdı aman allahım kalbim durucak şimdi konuşuyoruuz :)
Bana çok olgunsun dedi :))))

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Çocuk dediğin sen doğmamışken okula başlamıştı :)))

Bu bayanlarımızdaki erkeklere çocuk tanımlaması nedendir hep merak ederim :))))

Soruna gelince acele etme, gelin hanım ÇOCUK ile aranızı yapacakmış işte, sabır biraz, görmemiş gibi atlama :)))

0|0
    0|0
  • Yapacağını yapmışsın. Sana yazmasını beklemen gerek. Yalnız sinir olduğum bir şey var. Ekleyipte beklemeye koyulanlara sinir oluyorum. Arkadaş madem ekledin. Kimsin, neyin nesisin, neden ekledin? kendini bir tarif et. Böylelerine bir şey yazmıyorum. Umarım çocukta benim gibi düşünmüyordur.

0|0
    0|0
  • El deliye hasret biz akıllıya :D

0|0
    0|0
  • site ahalisi olarak gelişmeleri flaş haber heyecanıyla bekliyoruz . girizgah nası oldu

selam

nbr

entakya u ? sf dsgfdfdgfdfgdgdfgdgdgd

0|1
    0|0
    • ahaha güldüm :D

• bu komik değildi ^^

• keşke biz de hemfikir olsak olgunluğun konusunda saf mısın sen

cacık ona göndermeydi.neyse bana pff

• Haydi allah mesut etsin :)))

0|0
    0|0
  • Eklemişsin yazcaksın madem .

0|0
    0|0
  • Ah gençlik ah.. Bizim zamanımızda ne face nede cep telefonu vardı yinede iletişim ! kurmayı becereiliyorduk..

Teknolojinin bu kadar nimetleri varken iletişim sorunu yaşamak nasıl oluyor anlamış değilim..

Aç konuş ne diyeyim :)

0|0
    0|0
    • okulun yüksek duvarlarını müdürü ve yardımcısını nöbetçi öğretmeni aşıp ders saatinde koridorda icraat çeviren son jenerasyon bizdik üstad,sizlerden öğrendiklerimizle

bunlar bitik ..d

• ayy kıyamamm :D çok beğendiysen başkası kapmadan git al onu pampa bekleme hade bak hala burdaın hadı go goo

0|0
    0|0
  • Ahh Siz kızlar :D

Ozman Uzakdan Izlersın Başkasınla takılmasını .

0|0
    0|0
  • hadi yakında evlenın

0|0
    0|0
  • gelinli görümceli hızlı işliyomuş sizde işler..hayrlı işler :Dd

0|0
    0|0
  • devam et kendine güvenin cesaretin varsa güzelliğine güveniyorsan hiç durma gerekli adımları at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayırlısı olsun canım hakkınızda, sitecek gelişmeleri bekliyoruz, merak ederiz hee bizi habersiz koma:)

0|0
    0|0
  • bol şans sana :)) <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...