Galatasaray bitti dedi mi?

Galatasaray bitti dedi mi? Galatasaray bitti dedi mi?

• Evet, dedi
    33% (2)56% (10)50% (12)Oy Ver
  • Hayır, demedi
    50% (3)11% (2)21% (5)Oy Ver
  • Hele bir dur Uefa'dan ceza yiyelim öyle
    17% (1)33% (6)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• 2011 ahı derler buna bunlar daha iyi günleri
    kaç yıldırı FENERBAHÇENİN sırtından başarıya ulaştıklarını düşündüler
    okadar para kazandılar vergi vermediler kaçırdılar
    Şuanda hemn mali hemde sportif olarak çöktüler bundan sonrada gün yüzü zor görürler tabi 2011 gibi komplo uydurup UEFA ya sayfalarca aglamak gibi
    Allahın Lutfu
    dün yedigin hurmalar...

0|5
    0|0
    • süpersin dişi kanarya

• @rooster 10 Fener alır güzel kanddırmaca kendinizi kandırın böyle

aziz yıldırımın 4 gün önceki bir sözünü söyleyim
      galatasarayın %25 lik hissesi karşılıgı onlara 200 milyon euro verebiliriz bu herşeyi açıklar sadece
      siz sadece Futbolda Fenerle yarışabilirsinzi öyleki 3 temmuz olmasa Şu an daha beterdiniz
      Fenerbahçe sadece futbol degil bir spor kulübüdür bir ekoldur
      Şuanda basketbolda Avrupanın futboldaki Barcelonasıyız kadın voleybol falan saymıyorum ile
      tesislere bak kimin daha iyi
      Gayrimenkul demişsin Şu an Fenerbahçe Üniversitesi vs birçok projenin tabanı hazır buradada yarışamazsınız
      Önce kendi stadınızı alacak paraya sahip olun sonra gayrimenkul havası yaparsınız

• Ben böyle ayar görmedim hayretler içinde okudum helal sana dişi kanarya :)

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray için bitmeyen birşey varsa o da üçüncülük yarışıdır :) kasımpaşa ve basaksehirle mücadeleye devam

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha ne olsun, 8 gol yedi diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş'tan 8 puan geridesiniz üstelik 2 maç var arada.
    Sonra sizi komidinin üzerinde ki para bile kurtarmaz, 135 milyon euro borcun hesabını veremezseniz ceza da yiyeceksiniz. Sonra dalga geçtiğiniz Feda sezonundan daha beter duruma düşeceksiniz. Zevkle izliyorum Galatasaray'ın istikrarlı düşüşünü. :))

Osmanlı tokadı ağır geldi, bakalım nasıl toparlamaya çalışacaksınız. Ölen bir Ruh'u diriltmek zor olacak. Geçmiş olsun. :)

0|4
    0|0
    • Ahahaha bir fenerli olarak bende zevkle izliyorum :) :) gol yedikçe düştükçe gül gül ölüyorum beter olsunlar 2011 ahı bunlar

• @eraybaskan1907 ha ha ulan hiçmi palamut ağacı görmedik sen beni safmı sandın

• @rooster kes lan ya fransizlari hic bilmiyoz sizi

• Galatasaray bitmez.

1|0
    0|0
  • Azönce Osmanli tokadi yedi 😂

0|2
    0|0
  • Evet dedi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray bitti demede bitjsadhsahsdhah 2011 in ahı yavaş yavaş çıkıcak önce fifa uefa çatırdadı (platini, blatter) şimdi sıra gs de 😂 Fenerbahçe 2011 de önü kesilmeseydi tutulmaz bir takım olucaktı şimdi önünü kesmek neymiş görücekler ahah :)

0|2
    0|0
  • hayır. biz bitti demeden bitmez. şaka la şaka tabi bitti. bu sene 3. olursak iyidir. neyse bu senede böyle geçsin artık.

0|1
    0|0
  • 2 yıl transfer yasağı da geldi mi ooooooohhh umutla sabriyle ooohhhh

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla dediiii

0|1
    0|0
  • Turkiyede 4. Yıldızı takmış ve rakiplerini ağlatmış bir takım öyle kolay kolay bitmez her sene Şampiyon olacağız diye bir kural yok biraz kuşlar sevinsinki rekabet oluşsun☺

0|0
    0|0
  • biz bitmeyiz zamanında da ligi sekizinci bitirmişliğimiz var 14 sene şampiyon olamyışımız var ama genede en büyük biziz biz bitmeyiz

0|0
    0|0
  • Hayır, demedi

0|0
    0|0
  • Ben bitti demeden bitmez 😂. .

0|0
    0|0
  • Gs Şu an fb rize maci boyle biterse 13 puan bjk dednde 8 puan fark yiyerek bitdi dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...