Sevgilimin annesi beni ekip duruyor.Sanırım ciddiye almıyor nasıl davranmam gerek?

Sevgilimin aile yapısı biraz garip yani annesi çok güçlü bir kadın HES ve RES Santralleri kuran enerji üzerine büyük bir holdingi var kadının ailesinin kocası ise o şirkette projeler genel koordinatörü.Kadın aynı zamanda eski TÜSiAD üyesi Avrupa düzcam üreticileri bilmesinin üst kurul üyesi falan.Bilmem ne girişimciler konseyinin onursal başkanı yoğun bir kadın yani fakat bu kadın beni hiç takmıyor tam 2 haftadır ekiyor beni sevgilim tanıştıracaktı beni sürekli erteledi kadın telefonunu arayın korumasıya da sekreteri çıkıyor müsait değil diye.Sanırım kadın beni hiç ciddiye almıyor sonuçta oğlunun sevgilisiyim ve oğlu benimle ciddi düşünüyor fakat kadının umrunda değilim.Erteliyor ama eninde sonunda buluşacağız sizce beni ciddiye alması için nasıl davranmalıyım? Ve bu kadın beni neden hiç takmıyor? Bir insan oğluna bukadar değer vermez mi ya sonuçta oğlunun ciddi düşündüğü sevgilisiyim.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın oğlunun böyle bir ilişkisini bile takmıyor ki seni taksın, anladığım bu. O kadar yoğun bir iş kadını, böyle şeyleri kolay kolay önemsemez, ancak oğlu da seninle aynı düşüncelere sahipse, annesine mesaj atsın "kız arkadaşım hamile olduğundan acilen sizi tanıştırıp evlilik planlarını hızlandırmalıyız" diye, bak gör nasıl 10 dk. içinde görüşme sağlanıyor :)))

0|0
    0|0
    • Artık bu haftada ekerse beni o mesajı attırıcam sevglime...cidden.

• Kesinlikle.

Yoksa böyle insanlar çocuklarından bile bazen habersiz olurlar, bırak onların kız arkadaşlarını :)))

Yada bilgisayarda bir düğün davetiyesi hazırlayıp yollayın kadına :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tür tanışmalarda kim olursa olsun anneler kaynana moduna geçiyor ve yüz göz olmak istemiyor herşeyi akışına bırak oğlu seviyorsa gerisini boşver oğlu için sana değer vermek zorunda niyetinizin cddi olduğnu anlayınca istesede istemesede bu sefer o sizde randevu almak isticek sen yeni gelinsn agırdan sat kendini takma çok

0|0
    0|0
  • Sevgilinin ailesi üvey evlat filan düşünüyorlarsa itinayla gelirim sorun değil :D 1.98 boy , 90 kilo , az yemek yer , çok eğlenceli bir tip filan de :D:D:D

0|0
    0|0
  • kısaca sende umursama :))

0|0
    0|0
  • o ne la ? ergen mı o da

0|0
    0|0
  • bunları sen değil oğlu düşünsün lafmı yani seninkisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç senedir birliktesiniz sevgilinle ?

0|0
    0|0
    • 2.5 sene.

• O zaman problem varmış cidden. Zamana bırak bence, sen teklif etme mesela bir şeyleri. Ondan bekle ve görüşüp konuşma konusunda meraklıysan meraklı olduğunu belli etme.

• ergen kaynana? iimiş:)))...

0|0
    0|0
Yükleniyor...