Yıl dönümünde sevgilinize ne süprizi yaparsınız ?

Sevgilinize yıl dönümünde nasıl bir süpriz ya da hediye alırsınız ? Kıyafet vs. harici anlamlı bir hediye olarak.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç böyle bir sorun çekmedim , çünkü bir kızı kafama taktığım andan itibaren güzel bir bloknot aldım ve yazdım. Hemde hergün. hayatıma girdiği günleri süsledim filan , yıl dönümünde onu hediye ettim. Daha anlamlı birşey olamaz bence ama dersen ki ben nasıl yazayım yıl dönümüne çok az kaldı sana farklı birşey önerebilirim. Bana ulaş , resminizi gönder yağlı boya tablo kanvas tablo yapıp sana göndereyim :) Hem muhabbet hem ticaret diyoruz biz buna :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• kapsüllü ilaçlar varya hani onların içindeki tozları çıkartır küçük kağıtlara bişiler yazıp o kapsüllerin içine koyar ve o kapsülleride güzel bir kutunun içine koyardım..die düşünüyorum özet :)

0|0
    0|0
  • Ben sevgili olduğumuz günden beri tuttuğum bir defter var ona ne kadar sevdiğimi yazdığım günlük tarzı. Onu matbaada kitap şekline çevirip hediye etmeyi düşünüyorum. Arkasında kitap okuyucuların yorumlarıymış gibi arkadaşlarımın sevgilime duyduğum sevgiyle alakalı yorumları falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...