Erkekler bu konuda ne düşünüyor?

sevgilim makyaj yapmama dar giymeme saçlarımı yaptırmama kızıyor.herşeye katlanıyorum fakat bir sürü dar pantolonum var ama o istemedği için giyemiyorum sorunca çöpe at diyor.trençkotla giyeyim en azından şu aylarda yazın oda olmaz diyorum.yok diyor erkek değilsin anlamazsn diyor.erkekler bayanların dar giymesi çok mu dikkatinizi çekiyor sevgilinize böyle bir şeyi neden yasaklarsınız? lütfen biri bana açıklasın.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Canım benim o sevgiliyi al sen baştacı yap. Seni fazlasıyla kıskanıyor ve sana çok değer veriyor. Ben sevgilimin tayt giymesine bile karışıyorum şahsen. Evet erkek değilsin bilemezsin. Dar bir kıyafet giydiğin zaman vücut hatların belli oluyor ve erkeklerin gözü üzerinde değil altında oluyor. Kalçalarını süzüyor , vay be diyor hatuna bak yatakta nasıldır kim bilir. Hatta belki de bazı erkeklerin masturbasyon hayali oluyorsun. Ben dar olan , dekoltesi olan herşeye karşıyım. Ha makyaj bir allık bir fondoten sürer ama yok öyle kırmızı rujmuş , eyelinermiş filan karşıyım aga. Geri kafalı diyen olacak elbeet ama sevdiğini kıskanmak , başka erkeklerin sapkın düşüncelerinden korumak geri kafalılıksa büyük bir gururla söylüyorum. GERİ KAFALIYIM.

1|1
    1|0
    • Daha iyi cevap olamazdı!

• rica ederim :D

• okuduğum en güzel cevaptı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• dar pantolon giyen, tayt giyen onca kız varken bunun sevgilince yasaklanması ilginç

dikkat et bakalım dar giyinenlere bakıyor mu

kesin göz ucuyla bakar

bi gün de onlar için seni terkeder demedi deme

0|0
    0|0
  • Kıskanıyordur sevdiği için seni . Bazıları var ki bakmakla kalmıyor yiyor gözleriyle onlardan korkuyordur .

0|0
    0|0
  • bence o erkeklikle alaklı değil güzel olana herkes bakar ama bu kadar da seni sınırlaması hoş değil.Artık 1970 li yıllarda yaşamıyruz bence o kar da çok bakan olmazzzzz

0|0
    0|0
  • ayrıl gıtsıns evgılındenn

0|0
    0|0
  • saçmalamış,kadını erkeği hepsi dar giyiyor şimdi.bence nasıl baktığına bağlı

0|0
    0|0
  • 18 yaşında giyemeyeceksen dar pantolon bile...

0|0
    0|0
  • Ben de aynı durumu yapıyorum.Dar giyipte malum bölge böyle tamamen dışarda kalması beni deliden beter ediyo.Uzun bir hırka falan giyerse ikimizin de sorunu çözülmüş oluyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...