Dostun dost olduğunu ne zaman anlarsınız

Dostun dost olduğunu ne zaman anlarsınız

aranızda gecen kırgınlık yüzünden konuşmadığınız birini hala dost olarak

görürmüsünüz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dostlarımı 5 ay önce anladım. Bi kaza geçirdim , yoğun bakımdayken beni görmeye gelen birçok dostumu da acile kaldırmışlar. Bir çoğu sinir krizi geçirip bayılmış. Çocukluktan beri kardeşim dediğim insanla 3 yıl konuşmadık hiç ama hiç bir zamanda birbirimizden kopamadık. Yüz yüze , yan yana gelmemek için elimizden gelen herşeyi yaptık ama her şekilde birbirimizin yardımına koştuk. O insanlar 1 hafta benim yoğun bakımdan çıkmamı beklemiş. Erkeği kızı farketmeden , hemşireler doktorlar bana sen çok şanslısın. Gerçekten çok dostun var dedi ve gerçekten öyle. Şu günüme kadar yalnız bırakmadılar. Ameliyat sonrası palyaço kıyafeti gelip giyen bile oldu benim yüzümü güldürmek için. Kıssadan hisse ; Dost kara günde anlaşılıyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• konuya göre kırılma dereceme göre değişir. haklı isem

olaylar ağır ise ASLAAAA !

0|1
    0|0
  • yola cıktıgında birlikte yemek yendiğinde ve kötü günde belli olur dost.

0|1
    0|0
  • özellikle zor günümde bana arkasını asla dönmeyecek. dost insanın kaşı gözü gibi olmalı. hiçbir yere gitmemeli

0|1
    0|0
  • konuşmadğmz halde benm iyiliğimi düşünüp benm için bişeler yapıosa gerçek dosttur. ben dostlarımla aram açıldğnda gizli gizli ağlardım dayanamam asadasa

0|1
    0|0
  • Kötü gününde kaciyorsa, sana el uzatmiyorsa, ayağını kaydirmaya çalışıyorsa o düşmanin ta kendisidir zaten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dost farklıdır dostluğu

hiç bir kırgınlık bozamaz

ne kadar konuşmasanda

sana ondan zarar gelip gelmeyeceğini bilirsi

dost hiç bir zaman satmaz

seninle ilgili ne biliyor

onlar onda saklı kalır

onları kimseye söylemez dost budur

iyi günde kötü günde

sensiz senin yararına

her şeyi düşünendir:)

bu arada herşey için teşekürler:)

0|1
    0|0
  • seninle ölüme bile gelebiliyorsa

0|1
    0|0
  • görürüm , kara günde belli olur dost

0|1
    0|0
  • bilmem cünkü birtane kankam vardi oda kizdi yani ben hep onu kollardim ve korurdum cok iyidi dostlugu ama iste birseyler oldu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...