Milliyetçi Ülkücü erkekler hakkında ne düşünürsünüz??

Ailesine ve milli değerlere hassasiyeti olan, zamanın koşullarına rağmen dindar ve doğru bildiği yolda giden, tarih bölümünde okuyan kendi çabasıyla hayatını idame eden, yakışıklı, herkesle muhattap olmayan, kültürlü ve facebook u kullanmayı fazla sevmeyen, dedikodu yapmayan ve niyetinin her zaman temiz olduğunu bildiğiniz bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Zerre kadar siyasi bilgiye sahip olmayan gerici faşist kişi oldugunu dusunurum

1|5
    0|2
    • Yook ama bak kültürlü diyorum :))

• Katılıyorum size aynı düşünceye sahibiz benim demek istediğim Tarihsel süreç içerisinde milletimizin oluşturduğu kültür ve bizi biz yapan değerlerimiz benim milliyetçiliğimin omurgasıdır. ırki veya mezhepsel değil kesinlikle. Türk milliyetçileri ırki üstünlükle övünmez, tarihi ve milletler içerisindeki saygın yeri ile övünür. onun dışındakiler aynen ırkçılıktır

• faşistler siz "Türk" ismini kullanan, kendinizi zorla Türk yapmaya çalışan p**evenklersiniz :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi len ordan derim

1|1
    0|0
  • Bayılıyorummmm bir erkekte aradığım ilk şey

0|2
    0|0
  • başka ne isterim.

0|2
    1|0
  • severim ülkücüleri

0|3
    1|2
  • güzelmiş iyi

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana hep boş adamlar olarak geliyor.hatta mhp li bir tanıdık ülkücüler için şöyle bir tanım yapmıştı dindar oldukları söylemlerine karşın.bi cenaze olur slogan atarak camiye giderler içerde namaz kılınır bunlar cami avlusunda muhabbet ederler namaz için içeriye girmezler gülmüştüm:/

0|1
    0|0
    • ''Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur'' demiş einstein . Öyledir kardeşim haklısın

• tabi ya bende kenan ışık

1|1
    1|0
  • herkes hasta olurum desin istiyosun dimi :)

1|1
    1|0
    • Burdan egomuzu mu tatmin edecez kardeşim sen istediğin cevaplarda onu arıyorsun herhalde

• Soru bas bas bağırıyor yalnız egomu doyurun diye :) Yakışıklı, dedikodu sevmez, niyeti her zaman temiz, kültürlü vs... Sen kesin çok hayırsever , kötülerin düşmanı, iyilerin can dostu bir arkadaşımızsındır da ayrıca.

• saygı duyuyorum :) al bir de bak puna verim sana

• bende ülkücüyüm cCc

0|1
    1|1
  • Ulkuculugu fikir anlamiyla yasayan biri zaten hep sevilen insanlardan olmustur

Allaha sukurler olsun ki Ulkucuyuz :)

0|0
    0|0
  • ülkücü mü ıyyy :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...