Kapat

Elektronik cihazlarda teşhir ürünlerine bakışınız?

Teşhir ürünlerinde çok uygun fiyata cihazlar bulunabiliyor zaman zaman. Ancak ürünlere binlerce kişi bakıyor, dokunuyor, inceliyor ve daha kim bilir neler yapıyor.

Örnek: link

(Manzara Cumartesi günü Bakırköy Caroussel Darty'den:)))

Çok özel amaçlı olmadığı sürece teşhir ürünü satın alır mısınız?

Bu tür ürünleri satın almanın gibi dezavantajları olur?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Teşhir ürünü almanın dezavantajını zaten tahmin edebiliyorsun. Verdiğin link güzel bir örneği işte :) avantajları ise uygun fiyatlı olması ve kutulu ürünü inceleme şansın yokken bunu en ince ayrıntısına kadar inceleme ve deneme imkanın olması. Kısacası kutulu bir ürün de arızalı çıkabiliyor ancak teşhir ürününün arızasını bulabilmek için kurcalama şansın olduğundan arıza ihtimalin kutuluya göre daha az oluyor. Sağına soluna bakıp beni rahatsız edecek ve yararlandığım indirim oranının yanında önemsenmeyecek miktarda sıkıntısı olanya da hiç sıkıntısı olmayan bir ürün denk gelirse kaçırmak aptallık olur düşüncesindeyim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• almam ya sorunlu cıkar felan

0|0
    0|0
  • Bazen fırsat olabiliyor, ama yerleştirirken ve taşırken müş olanları sattıklarını çok duydum emmolu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• elektronik olsun herne olursa olsun kesinlikle teşhir ürününe karşıyım sakıncalı gün içerisinde kaç kişi gelip bızıklıyor o ürünleri ? tamamen kapalı kutuda hiç açılmamış ürünler tercihim

0|1
    0|0
  • Almam 1 sefer aldım 6 sefer srvise gönderdim sonra ürün değişim talep ettim .

0|0
    0|0
  • 1 kere aldım pişman oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...