Paranın herşeyi satın alamıyacağını sanan zavallılardan kaldı mı :) ?

Paranın herşeyi satın alamıyacağını sanan zavallılardan kaldı mı , bana göre sevgi,aşk ve dine bağlanmak fakir insanların avuntusudur sizce ?

Güncellemeler:
ne kadar fakir varmış yine gördük bir kez daha ;)) anlamadığım bir konu var madem hiçbirşeyi satın almıyor benim bmw kitimi görünce kızlar niye gülümsemeye başlıyor onu anlamadım he kızlarrr sevgi aşk nerede kaldı :DD

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Hhahah para herşeyi yapar dostum ama ana kural bunu alt sınıfa çaktırmamaktır. Ben İTO'nun resmi listesine göre Türkiye'nin en zengin 500 ailesinden birinin kızıyım lakin çevremdede senin gibi bunu açıktan söyleyenini görmedim.Bence sen orta sınıf yeni yetme para kazanmaya başlamış birisin.Kusura bakma.

0|1
    0|0
    • çevrende göremezsin çünkü siz doğuştan öylesinizdir ama ben sormadan görmeyim yani isyanım var parasız geçen günlerimöe ve sizden daha iyi bir hayat sürdüğüme eminim sizin gibi ben varyemez değilim ;)

• hahahah sen benim kim olduğumu biliyon mu ;) , o aşiretlerden birtaneside biziz devlette var mafyada var her türlü güzelim ;))

• Tamam ya senin gibi 3 kuruşluk bir adamı benim muhattap almam bile saçma hadi canım hadi

Kızlar Ne Diyor 16

• ne demiş halktan biri,böbürlenme padişahım senden büyük allah var.o parayı veren allah yeri geldiğinde almasınıda bilir.önemli olan hava atmak değil o parayı yerinde kullanmaktır.sonuçte o bmw ninde altından rüzgar geçiyor.ben her zaman alçak gönüllülükten yanayım.sevgi paradan daha değerli olmalı diye düşünüyorum.en azından bu benim düşüncem.

0|0
    0|0
    • ALlah mı verdi parayı bana ben kendim kazandım

• o ne demek site sormucam neyse ;)

• yanlış anladınız öyle bir düşünce içinde asla.

• Çok mu fakirsin... Yardım alabilirsin belediyeden..

gerçek gün görmüş zengin senin gibi yapmaz..

Paraya doyunca anlarsın nelerin alınmayacağını.. Fakirler hep senin gibi düşünür..

0|0
    0|0
    • FAkirlikten geldimde o yüzden yi ibiliyorum neleri alıcağını sağlığın çok az bir kısmını satın alamıyor sadece , gel ben sana yardım edeyim karşığındada birşeyler verirsen tabi ;)

• zırt tırt ne demek ?

• .mesala seviyede satın alamazsın ki sen hep seviye yoksunu kalacaksın.

• herseyi satın alamaz eminim.. ölüm sırasında o ölüm döşeğine trilyon at o öleni getiremezsin mankaflıgın lüzumu yok

0|1
    0|0
    • ne ölümü ya ölene kadar yapıcakların önemli mantıksızsın ;)

• hiç olmasın daha iyi keşke yetim olsaydım diyorum

• peki sen alabileceğini sanan zavallılardanmısın.

0|0
    0|0
    • evet alıyorum ve onun verdiği hazzı yaşıyorum her zaman

• o dediğin haz değil sadece gösteriş olabilir.oysa para para dediğin nesne bir çok kişlerde var.herkez senin gibi düşünseydi satın alacağımız bir şey kalmazdı etrafınızda.

• öyle zaten ama bazıları belli etmez mal gibi dolaşır parası var ama boş adam hep kazanmaya programlı harcamaya değil

• ne alaka zavallılıkla parayla kfayımı bozalım

0|0
    0|0
    • eğer kaybetmeye mahkumsan böyle gelmiş böyle gider mantığındaysan bozma tabi

• yokk ne alaka ılle paraylanmı kazanılıor

• evet kaldı o zavallılardan bırı benım!paraya kendını satmamak zavallılıksa evet gururla zavallıyım...

0|0
    0|0
    • yazık sana :D

• sen ıyıdegılsın ..

• kötüyüm , iyiydim ama sonradan çok çok kötü birisi oldum nedeni ise param olmadığı içindi

• Ne para tek başına iyi geliyor,ne de aşk. İkisi de olsun herkesin kafası rahat olsun. Ama soru başlığına cevap vermek gerekirse,para beni satın alamaz,o zavallılardan biri benim ;)

0|0
    0|0
    • hay ne kadar guruluyuz ;)

• Sen bu hızla her şeyi alırsın :D Hayırlı olsun şimdiden ;)

• kabul edin kabul direnmeyin ;)

• Az önce bir soru sorulmuş, aşk mı para mı diye, herkes para demiş. O zavallılardan daha çoookk varmış bende yeni fark ettim. Bu soru şöyle olmalıydı. "Paraya değer vermeyen insan kaldı mı hala "

0|0
    0|0
    • para demeleri onları akıllandıklarının belirtisidir ama hala aşk sevgi din peşinde koşanlar ise gitmiş onlar gitmiş ;)

• "Parayla saadet olmaz diyen kişi,nereden alışveriş yapacağını bilmiyordur."

0|0
    0|0
    • gossip girl :DD , gel evlen benimle valla senide zengin yaparım :))

• bak yine anlatım bozukluğu var cümlende ama yaaa:))...

• öyle beni anlıyan böyle anlıyacak ;)

• ölümle yuzles, evlat sevgisini tat sonra da gel tartışalım -O Zaman bakalım aynı sekilde konuşabiliyor musun

0|0
    0|0
    • ölüm benim arkadaşım her dakikam bile ölüm ile , onu geç ;) , evlat sevgisinide istemiyorum evlilik falan cinselliğimi yaşayayim gerisi hiç önemli değil

• Ben gerceklesmeyecek hayali Kurmam

Dunyayi bok goturuyor ama senin masalların gayet guzel.Devam.

• banane bende bok gibi hayatım vardı kimsede gelip halimi sormadıg*tgezdiriyordu kızlar bende o dötü dürterim şimdi ;)

• kanka kenarlara köşelere bak kalmıştır:D

0|0
    0|0
  • paranla beni kendine aşık etsene edebiliyormusun geçeceksin bu işleri

0|0
    0|0
    • bi yerde yanına gelirim hayır diyemezsin ve zamanlada aşık olursun ;)

• çok etkilendim sorma gitsin:))bu hırs niye bence onu sorgula kendinde

• niyemi zamanında fakir ,ezik hiçbirşeye sahip olamamış bir gençtim kızlarda yüzüme bakmazdı ondan sonrada değiştim sağolsun herlesi beni değiştirdi ;)

• Dediğin gibi olsun her şey parayla oluyorsa. Paran kadar konuş.

0|0
    0|0
    • sizde inkar etmeyin olduğunuz gibi görünün ;)

• Teneşirde de parannan yıkanırsın artık.

0|0
    0|0
    • bi keresinde tuvalet kağıdı bitti sileyim dedim ama yakar filan yapmadım ;)

• Ewt ben o zavallilardanim :) ve hayir fakir değilim..

0|0
    0|0
    • sen tam bir ezikmişin :9

• Insallah olmaz :)

• olmaz olmaz sen rahat ol hiçbirşey olmuyacak sapasağlam olarka ölücem

• Para herşeyi satın alır tek bir şey hariç: dini duygular.Dini duyguları satın alamaz sadece kiralayabilir bir insan güçlü bir adamın gücünden yararlanmak onun himayesinde korunmak için dini duygularını hissettiklerinden farklı olarak dışarıya yansıtabilir ama içinde nasıl istiyorsa öyle yaşar dinini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• para herşeyi yapar diyen adam para için herşeyi yapan adamdır

0|0
    0|0
    • aynennnnn :)) zaten parayıda bende öyle kazandım , ama namus kavramı haricinde herşeyi taptım

• paraa ulaşmakta kolay bir yol değildir sende bunu tekrar yaz ;)

• amcalarına dayılarına bağlı bu durum sen bunu yazma herkez biliyor çünkü bunu :)

• Bu hava kime ben onu çözemedim :D:Asda

1|0
    0|0
    • fakirlere ;))

• kimseye yalvarmıcan zaten ben askerde yüzbaşına emretmiştim düşün ondan sonra bu işlerde buldum kendimi ;)) ne kadar yürekli olursan yükselirisn ;)

• Yok hacı öyle mafyamatik işlerede gelemem içimde ne varsa azımda benim strateji yapamam havaya uçururlar beni :DAsd Daha farklı yollar arıyorum. Daha dingin.

• o kızlarda senin gibi yawsak sen bir buraya gel o parayla ne alabileceksin g*toglanı ulannnnn

namusunu tazeliyebilecenmi oparanla bu sornu okuyanlarda o i*neligini kaldırabilecen mi

senin gibi yawsakları parayla dolu bir kafese atmak kapıyı kitlemek ibreti alem orda acından gebermeni izlemek yakışır ...

not : o tarafta o parayla yaptıgın zina vb. günahların karşılıgında jop sokarlar haberin olsunnnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • senin varya sülaleni ortadan kalıdırımda neyse gençliğine cahiliğğine veriyom ;)

• panpa benim yakışıklı bir arkadaşım bmw siyle kız ayarlayın zengin çocuğun sevgilisini kaç defa düdükledi :D kız hep parası olmasa onunla dolaşmam sen benim erkeğimsin falan diyormuş :D belki yanında olurlar hep ama ruhlarıyla değil sadece bana baksın diye :D

0|0
    0|0
    • sen ne diyon ben ne diyom o arabası olan çocukta çok umrundadır oda düdükler kız ortalık malı olur ben bir kızın içine boşaldığımda ben seni paran için seviyom desin isterse ben içine boşalim yeter yani ;))

• sen sadece beden arıyorsan haklısın ama aile kurmak sevmek sevilmek istiyorsan para 2. planda kalıor, para önemli tabiki ama paranla kimseyi kendine aşık edemezsin onu demek istedim :D bu arada o çocuğun umrunda bikere avm de karşılaştık çocuk bunların gözgöze gelmesini gördü acayip bozuldu saçma sapan hareketler yaptı falan :D ama senin umrunda olacağını sanmıyorum tam bir materyalist olmuşsun.

• ne olucam aramızda kalsın ama ben kadınları tek bir amaç için görüyorum , yani ne aşkı sevgisi parasız halimle kimse sevmemiş beni paralıyken onlarımı sevicem secdirecem siker atarım ama benim başıma öyle birşey gelemez o çocuğuda o kızıda hayattan alırım yapamaz zaen hiçbr kul bana hata ;)

• her şeyin bir bedeli var .. değişken olan şey ederi. bazıları ederinden fazla isteyince sen satın almazsın ama onlar kendimi satmadım derler ama sonuçta kendilerine bir bedel biçerler

0|0
    0|0
  • güncellemene cevap veriyim kmin fakir zengin olduğunu sen anlayamazsn senin bmw den onlarca almak sorun değil habern olsun ama alıpta onun bunun kızı baksın diyede almam işimi gören bana yeter.

0|0
    0|0
    • o senin düşüncen ben hiçbirşeyi satın alamaz diyorlar ya onu yıkıyorum ;)

• üzerien alınma ama hadi birisi parayla anasını satın alsın? zavallı kim bir daha düşün istersen örneğide sakın üzerine alınma sadece örnek o. hala parayla satın alınamayacak çok şey var. yeterki insanlığımızı unutmayalım.

0|0
    0|0
    • parayla annesini satın niye alsın ama oda var , yani bu şöyşe birşey paran var götünü satıyon yinede

• yok yok sen insanlığını kaybetmişsin senin aldığın nefes bile zarar ama nyse kolay glsn sana .

• insanlık bana istediğim şeyleri getirmiyordu dostum neyse

• paranın satın almayacağıı bişey varsa o türk kezbanlarıdır hdcvvdsgvddddsfadxca:-D

0|0
    0|1
  • Her şey satılıktır .. Ask, sevgi, dünya denilen şu gezegen... Sen, ben...

En çok da ben

1|0
    0|1
  • Geçen gün artistlik yapan bir kaç angut vardı.

0|0
    0|0
  • Sahip oldukların, sonunda sana sahip oluyorlar haberin yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...