Maaşınızı ne zaman alıyorsunuz?

nasılsınız uçamayan kelepekler kuşlar..:D ? maaşınızı ne zaman alıyosunuzya da kaç gün önce aldınız yediniz içtnz mi bu ay kendinze kıyak geçtiniz mi yoksa olduğu gibi fatura kira mı ödediniz ? :)

0|0
21|66

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• 20-25 arasında alıyoruz sevgili deroo şuan 120 tl var hesapta 10 günüm var maaşı yetiştirecez sanırım geçen ay daha kötüydü 10 gün kala 45 tel vardı:DD

2|0
    0|0
  • ayın birinde tık maaş 15 den 20 sine kadar avas çekebiliyorum valla yenge genelde ay başını zor getiriyoruz her ne kadar bireysel yaşasakta eve küçükte olsa bir katkımız oluyor ama maaşı genelde karı kıza yiyorum anasını satıym...

1|0
    0|0
  • ayın 2 sınde alıyorum ama aldıgı gıbı musluk mısalı gıdecegı yerler bellı :)

kredı kartları ,elektrık ,ınternet vs.

:)

1|0
    0|0
  • maaşım ayın 2. günü yatar. kıyak yapıyorum kendime club club grziyorum :)

1|0
    0|0
  • 16-17 yaşımdan itibaren düzenli oalrak yardım ettim ödedim bu yaşıma kadar 1 sene oldu eve birşey vermiyorum.

Yaklaşık olarak sıfır bir araba alıcak kadar para.

kendi işimdeyim bazen alıyor bazen hiç alamıyorum. karışık benim durumlar :)

1|0
    0|1
  • Geçen pazartesi aldım da bitti diğerini bekliyorum :D Geriye bakıyorum nereye harcamışım diye bişey de almamısım :D

1|0
    0|0
  • Ben maaş almam uleynnn. Maaş veririm. Fiyatın kaça uleyn diyorum herkese :)))

0|0
    2|0
  • her ayın 1 inde yatar banka hesabıma ama 1 i cumartesi pazarsa hafta içi beklenir tabiki

0|0
    0|0
  • Ayın 5 i ve 20sinde alıyorum. Bi kısmına hiç dokunmuyorum. Bi kısmını aileme veriyorum. Ayın 5 inde 3 kişiye yardım yapıyorum. (Dar gelirli öğrenciler)

Kendimede ara sıra kıyak yapıyorum ama çok çar çur etmem...

0|1
    0|0
  • ben 4'ü ve 20 sinde alıyorum :))

1|0
    0|0
  • Her ayın 15'i ve her hafta ek.

1|0
    0|0
  • her ayın 15 ınde alırım kıra yol yemek faturalar vergıler kurs ucretı kredı kartı ekstresı ..sonra tekrar ayın 15 ı gelse dıye gun saymalar

0|0
    0|0
  • Maaş almıyorum çünkü kendi işim.Maaşlı çalıştığım zamanlar her ayın 1 inde yatardı.Önce ilk iş faturalara giderdi.Sonra eğlence için (sinema,bar,pahalı menüler vs...) artık ne varsa hayatında ayda bir kere tatman için :)

0|0
    0|0
    • Peki maas mi daha guzel rahat yoksa kendi isin mi ?

• Kendi işinin sana verdiği enerji bambaşka ve çok farklı olduğunu söyleyebilirim.Zevkle çalışabiliyorsun.Maddiyat konusunda ise bir ayın geliri diğer ay ile asla aynı olmadığı ve kazancın iş geldiği oranda fazlalaşması.

• Birini her ayın ilk günü, diğerini daha aybaşı gelmeden ayın 28 yani daha erken, kirayı da ayın 5de . Çatır çatır yiyiyorum.

0|0
    0|0
  • bu ay almadım. braktım bankada. param bitince alıyorum. bir kısım her zaman yanımda olsun istiyorum böyle üşürsem falan tutuşturup ısınırım :D

0|0
    0|0
  • maaşa kalsak halimiz harap allahtan kendi işlerim var

0|0
    0|0
  • Hiç maaş aldığım olmadı.

0|0
    0|0
  • :) haftada bir alıyorum ;) :))

0|0
    0|0
  • 15inden 15 ine alıyom.kira fatura kıyak şükür hepsine yetiyo geçinip gidiyoz.

0|0
    0|0
  • maaş gelmeden bitti faturalar taksitler elden alınan borçlr avanslar ama kendime kıyakta yaparım ilk işim duble iskender yemek olur sen naparsın

0|0
    0|0
  • ayın son işgünü zam alırsam birilerine birşey ısmarlarım söz

0|0
    0|0
  • evli olmasa ben bu hatunu alırdım...

ne şanslı kocası var, başkalarının maaş gününü hesaplıyor. bu kadının kesin borsada hisseleri de vardır. yoksa da yapsın, portföy'ün türkçesi cüzdan demek...

desteklerim ben seni...

0|0
    0|0
  • 15.DE Memuruz nede olsa 14. gecesi 00:00 dan sonra bankamatikten çek :) iş bankası :)

1|0
    0|0
  • ay başında aldıkta ihtiyaçtı arabanın mazotuydu derken bu ay sıkıştık biras :S :/

0|0
    0|0
  • 7'sinde alıyorum ortalama 150 tl k.kartına gidiyor akbil falandı derken kalıyor biraz küsüratlşı bir rakam o da araba alacağımdan dolayı yatırım yapıyorum ; )

0|0
    0|0
  • Bayadır maaşımı çekmiyorum, finans sektöründen elde ettiğim gelirle geçiniyorum. Bir ara gidiyimde çekiyim şu maaşı yatırmasalar haberim olmayacak.

0|0
    0|0
  • maaştan geri kalan 2000 bin lira yetiyo gibi eh işde 15 inden 15 ini zor getiriyom :)

0|0
    0|0
  • Her hafta 200 tl alıyorum okul için onun dışında çalıştığım için 500 tl alıyorum 500 birikiyor 800 tl bana kalıyor telefon benzin yemek yol hepsi bizim peder beye ait :)

0|0
    0|0
  • maaş almıyorum

her ayın 5inden 5ine maaş veriyorum

0|0
    0|0
  • Her ayın 5 inde alıyorum maaşımı 1 yıldır aldığım paralar ev eşyalarının borcuna gidiyor cok fazla kalmıyor cebime 2 ay sonra rahata kavuşacam inşl.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 20

• maaşım yok bacım :D bababanktan geçinen bir garip öğrenciyim ben :))

1|0
    0|0
  • Para biriktiriyorum, çikolatadan ev alacağım yeminnen.

3|0
    0|0
  • ayın 15şinde maaş kağıdım masanın üstünde oluyor gittiğimde.sonra gidiyorum o delikli yerlerinden belkim zam yapmışlardır diye ptırrt diye açıyorum zam yoh.

1|0
    0|0
  • 2 aydır maaş alamadığım için anla artık yemediğimi içmedimi:)

1|0
    0|0
  • Öğrenciyim,fakirim lan :(

1|0
    0|0
  • ayın 5i alıyorum cumartesiya da pazara gelirse cuma günü yatar;)

1|0
    0|0
  • Babacımmmm sağolsunn :) Hala baba parası yiyorumm Derinimmm <3 <3

2|0
    0|0
  • sanane milletin maaşından. kim ne alıyosa alsn

0|0
    1|0
  • her ayın 1.günü banka hesabıma yatmış oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman şimdilik:(((

0|0
    0|0
  • canım ne zaman isterse

0|0
    0|0
  • her ayın 5'inde alıyorum cumartesiya da pazara gelirse cuma veya pazartesi günü yatar hesaba

0|1
    0|0
  • süründüm bu ayy süründüm ne cektiğimi bir Allah bilir :D gelsin ayın 15 gözlerim yollarda kulagım seste ayın 15 iii geelll :(((

0|0
    0|0
  • olduğu gibi borç ödüyoruz malesefffffff

0|0
    0|0
  • Her ayın onunda bankaya yatıyor

0|0
    0|0
  • 15'de ve 25'de alıyorum. 15'de ki parayla bir kuaföre gideceğim. Kalanı gidecek. 25 de aldığım bana kalıyor.

0|0
    0|0
  • 28inde alıyorum. Yeni aldım sayılır yani. İyiyim bu ara keyfim yerinde. Saol.

0|0
    0|0
  • Calismiyorum ama babam hesabima her ay duzenli cuzi bir miktar yatiriyor o kadar. :-)

0|0
    0|0
  • Her ay. 15/1 bazen.Tercihime.

0|0
    0|0
  • 32. gün.

0|0
    0|1
Yükleniyor...