Yarınki Schalke maçı öncesi düşünceleriniz nedir ?

Ben bu maçı kazanacağımıza inanıyorum fakat beni korkutan hava durumu hava kar yağışlı olacak. Tüm dualarınız Galatasarayla olsun inşallah turu geçeriz.

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Vurduğu gol olsun inş herkesin 1-2 maç sonucu şuan sabrinin sahaya koşuşunu ve 2.golun pasını veren selçuğa sarılışını görüyorum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tek cıkıs yolu macı almak

0|1
    0|0
  • Alıcaz o maçı başka bir ihtimall yok.. Çk kötü heycan yapıyorum ama ben.. :(

1|4
    0|1
  • Dikkat edilmesi gereken oyuncuları Schalke orta sahasının en önemli kuşkusuz Lewis Holtby. Julian Draxler da Holtby’nin ardından önlem alınması gerekiyor zor bir maç olacak : )

0|1
    0|0
  • işallah yağmur durmaz da yenemesiniz şaka şaka ne kadarda fener bahçeli olsam başarılar:D

0|2
    1|1
  • bencede galatasaray alcak en azından stadın zemini patates tarlası değil:D

0|0
    0|0
    • meyraaaaa ne güzel konuştun

• Zeminle bir alakası yok Eskişehirde çok iyi bir zeminde oynadık ama pozisyona giremedik sorun oyun formasyonu Arenanın zeminin kötü olmasının nedeni YÖNETİM Madonna ve Akp kongresi için Feda ettiler zemini

• galatasarayı bir kar tanesi asla durduramayacak,o stadı yıkacağız.

0|0
    0|0
  • İnşAllah diyorum.

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • Galatasaray alacakmış, küremden gördüm.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 23

• Turu geçmemiz çok zor özellikle Fatih Hoca çift forvet oynayıp Sneijderi´de sol kanata çekerse Schalke ilk yarıda işi bitirir 4-2-3-1 oynamalıyız ve Burak yedek kalmalı Schalke baya bir form yakaladı bizimkiler ise tam tersi bakalım ne olacak

1|1
    0|0
  • Schalke Galatasaray'ı taştan oyar, içine badem koyar bence. Rezil rüsva ederek eler. 63 bin kişinin önünde GS'nin maalesef şansı yok. Adamlar Dortmund'u yendi GS daha GB'ini yenemedi kendi sahasında. Skor tahmini için ise 15-20 dk bekle. Bir PES oyniyim de, skor ne olursa onu yazacam :DDDDDDD

0|0
    0|1
  • umarım yenerız ama işimiz zor

TTARENA da kı manzara ve sonrasındkaı mac seyırlerınden fzla iç açıcı durum gozukmuyor gercekcı olmak lazm

0|1
    0|0
  • zor maç ancak iyi oynarsak turu geçeriz...

0|1
    0|0
  • işimiz zor ama zoru sevıyoruz inşallah turlayıp doneriz aksi halde canımız sagolsun seneye inşallah deriz ama umutluyum ben..

0|1
    0|0
  • Schalke-Dortmund maçını izlediyseniz Schalkenin rahatlıkla yeniceğini anlarsınız

0|1
    0|1
  • Arkadaşlar Ronaldo şampiyonlar liginde 8. golünü attıysa emin olun maça -0 önde başladık. Burak'ta mutlaka atar bir tane :D

0|0
    0|0
  • Yeneriz gibi geliyor shalke defansda çok saçmalıyor 2-1 gibi bir skorla yeneriz inş.

0|1
    0|0
  • düşüncemi olur kesin elendi işte

0|0
    0|0
  • Yarın günlerden Schalke..

0|1
    0|1
  • galatasaray tur atlarsa süpriz olur

0|0
    0|0
  • aga adamlar fena oynuyor.ama hertürlü alacağız

0|1
    0|0
  • drogba'mız Sneijder'imiz yeter en az 5 çekeriz , rahat olun ;)

0|1
    0|1
  • Beşiktaşlıyım. Umarım geçer turu.

0|1
    0|0
  • Hamit'in bir topu direkten döner.

1|0
    0|0
  • başarılar G.Saraya.. tur atlarlar inşallah..

0|1
    0|0
  • Ben inandm bir kere bu maçı alacağız. Bu arada hamit o maçta gol atıcak benden sölemesi

0|0
    0|0
  • Şanslı olan kazansın..

0|0
    0|1
  • Turu geçelim başka bir şey istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Gönül ister ki Gs kazansın ama çok zor. 2-1 3-1 biter.

0|0
    0|0
  • Gs lıyım ama gs yenılecek gıbı gelıyor...inşallah hislerim yanlıştır tur atlar geliriz..

0|0
    0|0
  • Çaktığımız goller dün bursa maçında schalke bayrağı açan ezik fenevlilere girsin

0|1
    0|3
  • ilk maçı gördükten sonra ben pek umutlu değilim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...