Sizinle aynı yaşta ama sizden daha üstün görünen insanlara karşı bakış açınız nasıl?

sizinle aynı yaşta ama sizden daha üstün görünen insanlara karşı bakış açınız nasıl?

Güncellemeler:
arkadaşlar sizden üstün demiyorum... sizden üstün görünen sadece görünen yani :dDD

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ünlü bir yazara sormuşlar. ' Şansa inanır mısınız? ' .Yazar ' elbette ' diyerek yanıtlamış ve devam etmiş... ' Şans olmasaydı, sevmediğim insanların başarısını nasıl açıklardım? '

Bu itibarla, benden üstün görünen insanlara öncelikle ' ŞANSLI ' derim, tutmazsa ' İNEK gibi ÇALIŞMIŞ ' derim :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayranlık duyarım. "Demek ki kendini çok iyi yetiştirmiş ve ben bir yerlerde eksiklik yapmışım. Bu yaşta daha da fazlası olabiliyormuş" diye düşünürüm. Kıskanacak bir şey yok. Gerçekler ortada.

0|0
    0|0
    • Güncelleme banaydı sanıtım. :)) O zaman onunla konuştuktan sonra boş olduğunu anlarım ve acırım ona. "Zavallı, başka şekilde ilgi çekememiş ve entel takılmaya çalışmış" derim.Fazla üstüne gitmemek gerek zaten kötü durumda. :)))

• Egonu alda git derim. kabahat onda değil kabahat aha bu eşşekoglueşşekte :D link

0|0
    0|0
  • normalll... Kıskanmam benimle aynı yasta benden üstün olabilir ALLAH wergisi we kafa çalıştırma işi... Ben bakarım işime ;) benden aşagıda olanların sayısı da az degil hani ;)

0|0
    0|0
  • Neyi üstünmüş? Neresi üstün? Ben üstünlük kabullenmedim, sen de kabullenme bence. Üstünlük diye bir şey yoktur bence. Her insanın üst olduğu konumlar durumlar vardır.

1|0
    0|0
  • üstünlük taslayan deseydin bari. takılmam ya ona mı kafayı takıyım.ben kendimi bilirim

adam olan aklı olan aramızdaki farkı anlar. anlamayan da lülüüü

0|0
    0|0
  • kıl oluyom justine

0|0
    0|0
  • Üstünlük demeyelim biz ona daha zeki diyelim.Çevremde çok zeki insanlar yok ki, birçok kişinin zeka düzeyi aynı gibi.

0|0
    0|0
  • öyle bir insan çıkmadı karşıma kimseyi k3endimden üstün görmem herkesin kendine göre başaralılı olduğu bir alan vardır

0|0
    0|0
  • Egoları fazla kabarmış havalı zübbeler.

1|0
    0|0
  • saygı ıle karsılarım ve onlardan bırsey ogrenmeey calsıırım. altlarında ezıldıgımı dusunmem

0|0
    0|0
  • Oda insan bende insan benden ustun olamaz oda bir kul ben kendime bakarim

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle henüz karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Yandan, 90 derecelik bir açıyla bakarım

0|0
    0|0
  • Kızsa ilgimi çeker erkekse umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • benim yaşımda benim yaptığım alanlar da benim üstüm le karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • üstün derken ?

0|0
    0|0
  • ben çoğunuzdan üstünüm

0|0
    3|2
    • zuahahaoğlum bana bak sen geç olmadan bir doktora falan git :D :D

• Takdir edilmeyi beklemiyodun herhalde.Önce adam ol sonra işinden bahsedersin dürzü.

• adam olup olmadığımı nerden biliyorsun ? takdir edilmeyi beklemiyorum ki takdir etmek kimsenin haddi değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• görünüşle bir şey olmuyor

0|0
    0|0
  • helal olsun

1|0
    0|0
  • Yaşına göre daha olgun diyorsun, hayranlığımı kazanabilir. Severim böyle kişileri yeminnen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...