Sevgilimin serefsız abisi

Sözlümün abisi anneme yazıyo. Yanı soylekı facebooktan geceleyın yok senın yanında olmak ıstıyorum yok ıste sende ıstemezmıydın, eşin uyuyomu neden cevap vermıyosun bu konustuklarımız aramızda kalssın gibi yiğrençlikler yazmıss. Sevgılım askerde oldugundan onun ustune cok gıdemedım oda abısını arıyo ama acmıyo telefonunu abııısı. Ne yapmalıyım bılmıyorm.Bu durumda kalanlar var mıya da ne yapılı bılen varmıı

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• enteresan bir olay..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne biçim yaratıklar var arkadaş

0|0
    0|0
  • Tam flash tv lik bir durum Yalçın abiye söyle o halleder :)

0|0
    0|0
  • Bu insanla akrabalık yapıcaksınız ona göre.

0|0
    0|0
  • Annen ne tepki veriyor peki bir de ondan söz et bakalım.

0|0
    0|0
    • Peki.Annem sözlümle konustuu o çok kotu oldu kaçıcam firar edip vurucam adı sefersızı falan dedıı. Annemde sakın oyle bırse apma deymez falan dedı. eğer dıllenırseolay sızın ıcın sıkıntı oluck yuz yuze bakıcaksınız olurya kayınvalıden evlendıkten sonra oğlunu savunur senı kotuler aranız bozulsa dedıkodu yapar falan dedı. Sözlümde benım ole bı abım falan yok sakın ne adını agzına alıyosun ne gorunce selam verıyosun dedıı

• anandan yüz mü buluyorda bunları yazıyor anlamış değilim..

0|0
    0|0
  • şerefsiz ise abisi ayrıl

0|0
    0|0
  • yuhh yaa evli barklı kadına yapılır mı bu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Analı kızlı götürür bu herif ben söyleyeyim. Sonra da neden facebook kullanmıyorsun, gelin görün efendim, haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • O abisi olacak adam müsvettesi bunları yazacak cesareti samimiyeti kimden almış acaba merak ettim ..

0|0
    0|0
  • ohaa ya nerden almış bu cesareti acaba..annenle konuştunmu peki?

0|0
    0|0
  • Yuhannes. Bu aileden uzak dur kırçiçeem, mezhebi geniş herif ilerde de mide bulantısı yapar, anneye yapan sana da yapar.

Sonra kaynım bana kaydı durumunu yaşarsınız Allah muhafaza.

0|0
    0|0
  • Gerçekten güldüm sabah sabah bu nasıl bir iş ya yuh. Annen onu engellesin ya da sen engelle annen bilmeden koyun tavrınızı ilerde çok başınız ağrır hatta senin ilişkin bile bozulabilir

0|0
    0|0
  • babana söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...