Yarın öleceginizi bilseniz neyapardınız?

bu soru belki saçma gelebilir ama bildigimiz gibi şu dakıka içinde bile ölebılırız... yarın ölecegınızı bılsenız neyapardınız bugun..

Güncellemeler:
birseylerın baslaması düzelmesi yapılması için belkide hatırlamak gerekiyor sık sık ölümü..
: birseylerın baslaması düzelmesi yapılması için belkide hatırlamak gerekiyor sık sık ölümü..
Bu soru belki saçma gelebilir ama bildigimiz gibi şu dakıka içinde bile ölebılırız... yarın ölecegınızı bılsenız neyapardınız bugun..

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• hemen sevdiğim çocuğu arar seni sevdiğimi gördün ama beni sevemedin çok canımı yaktın yarın ölüyorum vicdan azabı duy derdim :D

sonra yarına kadar namaz kılar tövbe ederdim ne kadar kabul olursaydı artık.

ve yarın ölmeyeceğimizin garantiside yok orası da ayrı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• biwey yapmazdim.nede olsa olum allahin emri,ne yapmak gerekirki,vay o insanlarin haline ki,onceden hic allahi,(c.c).peygamber efendimizi(s.a.v).ve guzel dinimizi hic bu zamana kadar anmamis olsun.namaz kilmamiw olsun dua okumamiw olsun.bunun gibi yapilmasi gereken guzel weyler)))

0|2
    0|0
  • Yatar uyurdum ...

0|1
    0|0
  • Ertelediğim her şeyi yapardım, her şeyi.

0|1
    0|0
  • ıstedıgım herseyı yapardm dıarda sabahlardım

0|1
    0|0
  • Bütün yarın ölecem yarın ölecem yarın ölecem deyip,öleceğim an gelince de keşke şunu bunu yaapsaydım der o şekilde ölür giderdim :D

0|1
    0|0
  • herkesten helallik isterdim , son kez kur-an okurdum insanlar hakkında gider içimde ne varsa yüzlerine söylerdim sonra kalan saatlerimin birazını ailemle birazını da namazla geçirirdim

0|1
    0|0
  • namaz niyaz ne varsa:D nolacağı belli olmaz

0|1
    0|0
  • korkudan kalp kirizi geciririm ve yarin digil bugun olurdum

0|1
    0|0
  • napayım herkesten hellalik alırdım sonra bütün kirli çoraplarımı ortaya dökerim

0|1
    0|0
  • öldururum kendimi...o psikoljiye dayanamam

0|1
    0|0
  • imam arardım mevlid için:)güzel sesli

0|1
    0|0
  • çocuk yapardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim valizim hazır azraile duyurulur

0|1
    0|0
  • bişey yapmam yarına az var zaten :)

0|2
    0|0
  • güzel bir yemek yer herkse özür mesajı atar yatar uurdum...

0|1
    0|0
  • Bilmem, o psikolojiyi yaşamadan ne desem yalan olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...