Barfix çekemiyorum lütfen yardım edin nasıl aşarım bu sorunu?

Barfix çekemiyorum lütfen yardım edin nasıl aşarım bu sorunu? Zorlasam 1 zor çekiyorum nasıl çoğaltırım 4-5 yaparım bu rakamı?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Tepeye ciktiktan sonra cok cok cok yavas birak. Yani patlayici kuvvetle kendini cekmektense gelisim saglamak icin negatifi calistirirsan bir sure sonra daha rahat yapabilirsim 😊

1|1
    0|0
    • Benim 3 ayda 8 kilo vermem gerekiyor öneriniz nedir?

• Sifir kh ile yapamam diyorsan yulaf ile falan alabilirsin yani iyi karbonhidratlari tercih et basit sekerden kacin. Kalorilere dikkat et.. her ogununde 20g falan protein tuketmeye calis. Bence...

• Çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• senin stada gidip 10 tur koşup esneme yaptıktan sonra şınav ve mekik çekmen lazım ki yapasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kol kaslarını geliştirmen gerek

0|0
    0|0
  • Kendini yukarı kaldıramıyormusun kollarından destek alıp :D biraz şınav çek mekik çek sonra dene Warfixi :D

0|0
    0|0
  • Şinavla basla

0|0
    0|0
  • Hismdi herkez kol dicek ama bunun icin omuz ve kanat kaslarina gerek duyman gerek.

0|0
    0|0
  • baslarda hizli hizli çek kendini yukari. kollari tam asagi indirme biraz hile yap baslarda kollar ve kaslar alisinca nizami cekmeye zirla 2 -3 drrken artiyor ama her gun deneme vucudunu dinlendir. bKolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Kendi ağırlığınla çektiğin için zordur barfiks çekmek. Yapa yapa çoğaltırsın.

0|0
    0|0
  • Şınav çekmelisin..

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Şınav çektgin zaman barfixi daha rahat cekersin.

0|0
    0|0
  • Firsat buldukca cekmeye calis bir haftaya 2-3 derken verirsin coskuyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...