Aldattığınız fakat yakalanmadığınız oldu mu?

mesela sevgilinizi aldattınız ama onun hiç haberi olmadığı oldu mu,yani aldatanın aldattığı illa ortaya çıkar mı sizce?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Offffff...Offfffff...ağrısız başım, kaygısıs aşım diye boşuna dememişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hiç yakalanmadım. Taktik : Sonraki gelene öncekileri söyle ama onlarla ilgili bilgi verme. Kabul ederse gelir etmezse gelmez.

NOT: Sevgilin olduğunda seninle yakınlaşmak isteyen karşı cinslerle uygulanabilir :D:Dsdas

0|0
    0|0
  • hacı seven insan anlar,sezgileride kuvvetliyse birde aklılı ise hiç kurtuluşu yok,en basitinden, karşı cinsin kokusu siner üzerine,ortama o bile siner,bunların hiç biri değilse zaten, bir mal dır,biride aleme mal olma yolundadır...

0|0
    0|0
  • çıkıp çıkmaması mühim değilki senin vicdanın önemli olan ki çok sevdiğin birini aldatmak vicdanına ters düşer.

0|0
    0|0
  • önceden yediğin hurmalar, şimdi içini tırmalar.. seni gidi seni:)

0|0
    0|0
  • töbe haşa olurmu öyle şey benimkisi aldatma değil sadece fanteziydi :)

0|0
    0|0
  • Aldatan aslinda aldaniyordur.

0|0
    0|0
  • Aldatmadım. Ortaya çıkmasına gerek yok ki vicdan denilen mevhumdan bihaber değilse insan.

0|0
    0|0
  • aldatmadım ki hiç ne gerek var. aldatacağım biriyle neden birlikte olıyım.kendini aldatmak bu

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Olmaz mı, ikisini tanıştırdım bile

0|0
    0|0
  • ortaya cıkacak diye bir kaide yok. hiç aldatmadım ve aldatacagmı da sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • ben yakalanmadım dermişim :D

0|0
    0|0
  • hep yakalandım

artık aldatınca direk söylüyorum en azından dürüst olayım

0|0
    1|0
  • aldatmadım ama yanblış anlaşıldım.

0|0
    0|0
  • Aldatmadım hiç.

0|0
    0|0
  • Yaptım.Çok yaptım.Her defasında facebook yüzünden yakayı ele verdim.Simdi 2 aydır kapalı hesabım.Yakalanmıyorum çok şükür.Facebook erkeklerin düşmanıdır :)

0|0
    0|0
    • yani şimdi de aldatıyorsun ama yakalanmıyorsun?

• Aynen.Face olmayınca yakalancak bişey olmuyo.O sitede ne kadar gizlersen gizli kızlar çok kurnar buluyo elbet bişeyler

• aldatmadım hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç öyle bişe yapmadım asads

0|0
    0|0
  • Benım sevgılım kesın bı boklar yıyor ama ben tam olarak yakalayamıyorum bu yuzdende ayrılamıyorumm :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...