Kızın yaptığı şerefsizlik yanına karmı kalsın yani ?

bana trip yapıp 1.5 ay konuşmadı ve bu sırada başka bir erkekle beraberliği olmuş, belki yalan söylüyor tam olarak bilmiyorum ama bu yaptığını yanına bırakmak istemiyorum. Bana çektirdiğini kendiside yaşamalı. Ayrı şehirlerdeyiz, ne yaparsam nasıl davranırsam onunda canını yakabilirim ? nolur yardım edin

Güncellemeler:
fikir verebilecek kimse yokmu ya :S

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bunları düşündüğüne göre galiba onu hala seviyorsun. kendin için doğru bir insan olduğunu düşünüyorsan onu affetmeni tavsiye ederim. kötülüğe iyilik er kişinin karıdır...

0|1
    0|0
    • hayır düne kadar çok seviyordum ama dün yaptığı şeyden dolayı benim nefretimi kazandı, beni ne hale soktu şerefsiz ! onunda aynı şekilde kalbinin kırılmasını mutsuz olmasını istiyorum, lütfen bir fikir verin bana :S

• en iyi cevap için teşekkürler...

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kızları ı topla okul çıkışında dvdur :D

0|0
    0|0
  • dünde yazdim bunu.. benimle birlikteyken ailesi istiyor diye baska kiz görmeye giden erkek arkadasimdan cok feci intikam aldim... kanitli ispatli resimli belgeli iliskimizi ve benimle birlikte yasarken onlarin kizini istemeye gittigini anlatan bir mail yazip kiza ve kizin tüm akrabalarina ve ailesine yolladimmm...

Allah zaten mutlaka ihanetin bedelini ödetecektir ama bende intikamimi aldimm.. icim rahatladi, yük kalkti üzerimden...

Nasil canini yakabilirsin bilmiyorum ama böyle serefsizlere en güzeli aslinda umursamaz davranmak ve bidaha asla dönmemekk...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Net aşkımı ?

0|1
    0|0
    • buluşmuştuk

• haklısın hocam bu 2. gün. Yarına düzelmezsem boşuna uğraşmışım vakit kaybetmişim o şerefsiz için

• Helalin var.

Yükleniyor...