Hayatınızda hiç geri dönüşü olmayan telafi edilemeyen hatalarınız oldu mu?

kimse dört dörtlük deyil elbetde eksiklerimiz hatalarımız olmuşdur hepimizin ama öleleri varkı keşke bu olmaysadı dediğiniz geriye dönüşü olmayan telafisi olmayan hatalarınızvar mı?hiç oldumu olduysa bunun üstesinden nasıl geldiniz

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• olmadı sanırım

0|0
    0|0
  • Telafisi mümkün olmayan hatalar yapmam.

0|0
    0|1
  • evlendim ya salak gibi..seviyorum dedim evlendim..sonra çok pişman oldum ama yaşandı bitti işte...geçen yıllar mı çok zor ve acı verici...

0|0
    0|0
  • evet olmuştu. yaptıysam bir sebebi vardır diye düşünerek geçiştirdim hep. kaybettiklerini düşünürsen ayağa kalkamazsın.

0|0
    0|0
    • pekı geçmişindekı bu hata geleceğine eti eden bir hatamı öyle diyelim mesela geçişdirmek sadece ertelemek deyilmi

• haklısın

• Ya gecmiyorsa

• olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • Evet 2 gün önce oldu..Üstesinden nasıl gelcemi gerçekten bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • 2 günmü oo çok yeniymiş nedir dersem anlatırmıydın çok özel deyilse

• Haksız mıyım be ..Aynı durum işte ondan biliyorum ne kadar zor olduğunu.. Estf. ama eşekklik demedim.. :) Yapma bir daha böyle bir hata..

• tamam tamam ben eşşekliğimi kbl etmişdim zaten sadece sana takıldım ok haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• insanlar hatalarıyla yaşamasını öğrenmeli bundan ders çıkarıp tekrarının gelmemesi için kendını eğitmeli

0|1
    0|0
  • Aşık olduğum kıza sevdigimi söylemekte geç kaldım oda başkasına gitti sonradan başkasından ögrendim kız beni beklemiş bir süre sonra gitmiş , bu kız olaylarında tecrübem civi civiyi söker misali sevmesemde başka kızla takıldım onla oyalandım ama tam unutamadım hala aşık olduğum kızı...

0|0
    0|0
  • çoookk ama her hata başka bir kapı açtı:D kiminde fazlasıyla telafi etsede kimisinde tam tersi oldu:)

0|0
    0|0
  • oldu olmazmı

0|0
    0|0
  • illa ki olmuştur

0|0
    0|0
  • vicdanım rahat şu ana kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...