Hiç Tanrı'nın sizi unuttuğunu düşünüyor musunuz?

Bazen bir boşluğa düştüğünüzde ve hak etmediğiniz bir hayat yaşadığınızda hiç Tanrı'nın sizi unuttuğunu düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
Biraz imtihan için fazla ağır geliyor bazı şeyler. Dayanmakta çok zorlanıyorum.

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• hiç düşünmedim çok şükür öyle birşey ki

gözün seğirse kulağın çınlasaya da ayağın uyuşsa

rabbim bizi unutmadığını ve ibadete çağırdığının haberiymiş

bazen çok iyiyim hasta değilim dert sıkıntı yok o zamn diyorumn işte

rabbim beni unuttunmu diye

başım falan ağrıdığı an rahatlıyorum ki unutmamış

0|0
    0|0
    • nasıl yanı başın ağrıyınca falan ibadete mi çağrılmış oluyorsn

• eğer bir yerin ağrırsa bu Allah ın seni sevdiği seni unutmadığı sen,n şükretmeni istiyo anlamına gelir

ve bir anda içinden rabbimizi anmak geçtiya da selavat gtetirmek istedinya

o anda işte rabbim bizleri ibadete karşısına beklermiş ki bize içimize onları anıcak hissi o verdiği için

Kızlar Ne Diyor 13

• Muslumanlar tanri kelimesini genelde kullanmazlar. Kurandada tanri kelimesi yoktur. ALLAH vardir. Allahin hicbir zaman beni unuttugunu duwunmedim. Namaz kiliyorum. Ve Allaha imanim sonsuz. O yuzden bawima biwey geldiyinde bu iwte de bir hayir vardir diyorum. Ve dua ediyorum. Allah hickimseyi unutmaz.

2|1
    0|0
    • Kuranda tanrı kelimesinin olmadığına emin misin? ilah kelimesi tanrının karışılıdır. "La-ilahe illallah" ne demektir? "Hiçbir tanrı yoktur ancak ve ancak sadece Allah vardır" demektir:)

• O unutmaz, sadece görmezden gelir. Bizim unutmuşluğumuz daha bi'çok.

0|0
    0|0
  • düşünmem Rabbim herşeyi görür bilir tüm noksanlıklardan münezzehtir

şu an imtihanda olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır asla, beni izleyen ve hiç unutmayan biri hep var. En umutsuz olduğum anlarda bile o hep var ve daima var olacak.

0|0
    0|0
  • allah kimseyi unutmaz gizlicim.. ama yeterki sen allahı unutma

1|0
    0|1
    • tatlım yazdım bak burda göremeyince bana yazdım

nerden biliyosan dersen uzun süre kuran ve sohbete gittim ordan biliyorum

• Evet haklısın, unutmadığı için 2 yıl önce Somali' de binlerce bebek annesinin kucağında açlıktan öldü.

• peygamber efendimizi düşün oda peybamber olmasına rağmen yoksuldu. herkesin imtihanı farklı onlarda öteki hayatta istediklerine kavusucaklar insallah

• hayır unutturmuyorum

0|0
    0|0
  • Tanrı diye birşey yok , evrendeki herşeyde Allah varken nasıl unutulur

0|0
    0|0
  • unuttugunu düşünmüyorum. aksine bunlar bir sınav bunları atlatınca güzel şeyler olacak diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben Allah'ı unutmadım, Allah da beni unutmaz.

0|0
    0|0
  • hayır. başına ne gelirse gelsin Allah kulunu unutmaz.

0|0
    0|0
  • hayır... O her zaman bizimle..

0|0
    0|0
  • Hep unutuyor.Ne kadar da unutkan..Hatırlatman gerekiyor hep.Burdayım işte yahu,gör yani.

0|0
    1|1
  • namaz kilan biri olarak arabir aksatsamda .. bir hftasonu oyle bir agri cektimki cekicle karnima civi cakiyorlar 12 saat boyunca dedim ben seni her gun aniyorum dua ediyorum agrimi biraz bari hafifletsen ne olur hic mi sevmiyosun beni dedim gecmedi agrim..hastaneye gtmek zorunda kaldim doktor dedi "iyi ki agri devam etmiste gelmissiniz safra kesesi taslardan iyice sismis patlasaydi kan zehrlenmesi yapar ölume bile giderdi dedi..gelde utanma :( gelde deme O nun bir bildigi varmis diye..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tanrı'yı bizler unuturuz.. "İnsan, unutandır." ayette dahi belirtildiği gibi. Bunu dinin kendisi söylüyor. Doğal olan insanın unutması. Tanrı'yı kimse bilemez. Varlığını kabul eden, unutmayacağını da bilir. Kabul etmeyen...?

0|1
    0|0
  • Sen tanrıyı unutursan tanrı da seni unutur. Ama burada unutma yok saymak değil, yardım etmemektir. yoksa tanrı asla kimseyi unutmaz.

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum. Yaratıcı varsa bile insanların hayatlarına müdahale etmediği aşikar. Hala göremediniz mi?

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum, zaten genelde bir boşluğa düştüğümde kendi hatam oluyo...

0|0
    0|0
  • hayır düşünmedim

0|0
    0|1
  • Hangi Tanrı?

0|0
    0|2
  • düşündüğün an dinden çıkmışsındır

0|1
    0|1
Yükleniyor...