Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardımm acil

hoşlandığım bir çocuk var yakın arkadaş olduk ve uzun zamandır konuşuyoruz son bir aya kadar gayet iyiydik hem sevgilim hem dostum herşeyim olmuştu ama dün mesaj atmış görmedim bugün mesaj attım noldu diye tersledi dün mesaj attım bu akşam cevap veriyosun yok bişey diye sonra ortam yumuşasın diye saçlarımı boyadım muhabbeti açtım bana bildiğimiz patladı ben napyım bana ne yararı var boyamanın sevgilinmiş gibi herşeyi anlatıp durma bana dedi bende biraz ağır bir cevap attım*git artık bişeyimi anlatmam diye sonra hee tamam diye bir cevap geldi ben ne yapmalıyım yarın okulda çok yakın arkadaşız çünkü hep beraber otururuz onunla napıcam ben yarın

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oluruna bırak. Üstüna gitme.

Yanlış anlamadısam henüz aranızdaki şeyin adını tam koymamışsınız. Bence bu olay ciddi ama yumuşak kelimelerle konuşup,duygu ve hissiyatları dile getirerek aranızdaki şeyin adını koymanın tam vakti. En azından niyet nedir, nereye gidiyor bu durum? sorularının cevabını bulursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Umursama ki kendini birşey sanmasın

0|0
    0|0
  • Sttir git diyerek sen kaybetmişsin yani, çocuk alınmış sevdiği kızdan 1 gün sonra cevap almaya tribini atmış haklı olarak sende basmışsın küfrü.

0|0
    0|1
    • ben onun sevdiği kız değilim ki belki sadece hoşlantı o bile değil belkii

• haklısın galiba teşekkürler :)

• Birde kediyi merak öldürür. Boşver sen mutlu olacağıın yolda yürü sapma o yoldan ve doğrudan. İyi geceler :)

• bir gün tekrar çalmak zorunda kalacağın bir kapıyı asla çarpıp çıkma...

0|0
    0|0
  • hic selam verme hayvan muamelesi yap . bakma bekleme konusma, telefonunu bile sil.

0|0
    0|0
  • sevdiği için kızmış sevmese tınlamaz. Ve üzerine sen küfür ediyorsun hala birşey deniyorsa yine sevdiği içindir. Normalde o da küfür ederdi. Özür dile güzelce konuş aksi halde yerinde olsam konuşmam seninle daha.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende olsam terslerdim iyi yapmışsın. ama sen özür falan dileme o dilerse diler dilemezse de boş ver demek ki öküzün tekiymiş...:(

0|0
    0|0
  • Sen eski yerine otur o karar versin .

0|0
    0|0
  • hata sende

0|0
    0|0
  • Bence hiç yuz verme başka bir yere otur ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...