Huzuru aşka tercih edermisiniz?

ve karşınızda duran insanla mantığınızın uyuşacağını bilseniz, ve acıtıcı bir zararı da yoksa, mantığınızı devreye sokarak, huzurlu bir ilişki ve evliliği deli gibi aşık olmaya tercih edermiydiniz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• huzursuz olduktan sonra en kral aşkı napayım ben :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eee şimdi eğer o kişi bir de hoşsa ne diye aşkı bekleyip durucam ki evlenirim aşk dediğin şey geçici sevgi kalıcıdır

0|1
    0|0
  • belki o huzurlu ilişki aşka dönüşür :o

0|1
    0|0
  • aşk huzur demek zaten. zaman gecince anlıyorsun.

0|2
    0|0
  • aşk huzur verir zaten aşk tercih edilir.

0|1
    0|0
    • değil işte..

• şöyle söiyim.son iilişkimde, aşık değilsem de hoşlanma vardı ve o şekilde başladı,bu kişi, ciğerimi söke söke, üzerine resmen kusturarak yaşattı herşeyi.zamanında bıraktığım için şanslıyım,ama ona duyduğum nefret, ölmesiyle,ya da azına edip sifonu çekmekle bile soğumayacak kadar derin.

karşımda duran yeni ilişki ise, tatlı, kendi halinde, uğraşsa da eski bir acıyı yaşatamayacak birisi,huzuru temsil ediyo ama aşık değilim..

• anladım. Huzur sana mutluluk verebilecek mi? acı yemeği severim ama canımı çok acıtır . acıyı bırakmayı hiç düşünmedim, vaz geçmedim acıyı yemekten çünkü acının verdiği haz başka . Bilmiyorum dost senin ihtiyacın olan neyse onu iste ve yaşa.

• Evet ederim.

0|1
    0|0
  • hayır tercih etmem aşk olmazsa zaten huzur diye bir şey kalmaz ki...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• ederim tabi ki

0|1
    0|0
  • huzur aslında içinden bir çok şeyi barındırır bunların içinde illaki aşkta vardır

0|1
    0|0
  • huzur daha önemli...

0|1
    0|0
  • huzur önce gelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...