Arkadaşlar acilen toparlanmam gerek. Ne yapmalıyım sizce?

165-7-9 ölçemediğim boyum ve 71-75 arası kilom var. Ben eski günlerimi özledim. Acilen kilo vermem gerek. Abur cuburu azalt spor vs değil. Sizin denediğiniz ve işe yarayan bir şeyler istiyorum. lütfeeeen. Ne kadar süre gerek bilmiyorum ama 59 a düşmem gerek.çünkü bir keresinde denedim 59 dan aşağı düşemedim. demekki benim boyum o kiloyu kaldırıyor.ünideki şişman balıkla tontiş arasındaki kız imajindan kurtulmak istiyorum.

Güncellemeler:
off offf... canım çok sıkkın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• oncelıkle kalorı takıbı yapman gerekıyor, sonra bu kalorı takıbıne gore nelerı yanlıs yaptıgını derınlemesıne analız edıceksın, kendıne uygun bır beslenme yontemı belırlıceksın. burada 2 onemlı durum var, toplam kalorı mıktarı+ yedıgın zaman... gece yemek yemıyeceksın kesınlıkle, mesela en fazla aksam 8 gıbı yemegını yemıs ol 12de uyuyacaksan. bu yontemle 30 kg verdım yaklasık 1 senede 10 kg daha verırsem ıdeal kıloya ulasıcam. kaldı asıl soruya olay, gercekten vermek ıstıyor musun, yoksa oylesıne gelen bır ıstek mı?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermek icin aburcuburu azaltip spor yapman gerek bu kadar. Bundan baska ne onerecegiz sana?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şeker ve yaglı yiyeceklerin hepsini cıkarıyorsun hayatından düşük karbonhidrat diyeti uyguluyorsun. Ek olarak L-Karnitin ve CLA kullan GÜNLÜK 30 - 40 DAKİKA CARDİO ( Koşu bandında yokuş yukarı orta tempo yürüyüş veya bisiklet ) 2-3 ay sonra değişimi gör.

1|0
    0|0
    • ek gıdayı nereden bulabilirim? başta bulamam dedim ama 2 3 ay deyince.-.- merak ettim.

• Besinmarketler var sporcu gida takviyeleri satan oralardan alabilirsin ve internet uzerinden

• güzel :D

• Evet işe yarayan yöntem var 😉 ben130 civarıyım bugün başlıyorum😊 75 olcam ben de

0|0
    0|0
    • dalga mı ciddi mi

• peki okey. inşallah verirsin. :) benim kalça çok kilo almış aldığım kilolar göbek ve kalçada yığılıyor :( ne yapcaz ya

• Yürüyelim beraber kilometrelerce😉

• azdınmı kızz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...