Sizce bu giyim tarzları nasıl?

arkadaşlar ben bu ara şu iki giyim tarzını deniyorum sizce nasıllar yanlış tarafları var mı varsa ne ?

1) Alta siyah ya da koyu mavi bir kot pantolon, üzerine sadece boyunlu bir kazak ya da düz renk bir gömlek üzerineuzun füme ve gri kalın kaşe tarzı bir palto (v yaka) üzerine kalın uzun siyah bir atkı altına sarı bir bot(pantolon paçalarını botların içine sokuyorum) duruma göre siyah bir eldiven ve kafama gri ve fümeden oluşan çuval tarzı annemin ördüğü bere :D(ama bu kombinde bere çok değil sadec çok soğukta)

2)Alta yine aynı kotlardan üzerine kareli bir gömlek içine bir badi siyah veya yakası açık tarzda gri,siyah deri mont hafif salaş şekilde ve kafaya aynı annemin ördüğü bere ya da koyu asker yeşili bir çuval bere

sizce bu giyim tarzları nasıl arkadaşlar yanlışlarım var mı varsa nerde ? sizce başka nasıl bir şey denemeliyim bu elimdekilerle ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Güze lişte .Genelde herkes böyle gıyınıyor..

0|0
    0|0
    • anladım

• ya onu denedim de bir kaç arkadaş atlet çıkmış gibi olmuş dedi o yüzden siyah deniyorum

• Bizim buralarda giyen çok.. Onlar anlamıyorsa ve sen önemsiyorsan onların dediklerini giyme.

Genç erkek spor gıyım dıye yazarsan bir çok kombin çıkar ve sen begendiğin kombınlerı uygularsın..

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben şu şekır giyinirim şu şu şekırn giyinir o bu şekırn giyinir kimse kimseye karışamaz yani.

Bkz : www.youtube.com/watch?v=kuAURNwt7jc

0|0
    0|0
Yükleniyor...