İç çamasırımın kenarları yeşil olmuş ve cok pis kokuyor bunun nasıl önüne geçebilirim?

İç çamasırımın kenarları yeşil olmuş ve cok pis kokuyor bunun nasıl önüne geçebilirim?

Güncellemeler:
kesin çözüm istiyorum bıktım bundan
iç çamasırı giymemekten baska çözümü olan yokmu

0|0
1216

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Bana kalırsa yumurtalık iltihabı var sizde ve koku yapıyor ve ayrıca iç çamaşırlarınızı böyle sürprizlerden korumak içün günlük koruma kullanın ve çamaşırınızı böyle bir probleminiz olmaması için sık sık değiştirin.Kendi kendinizi hasta etmişsiniz,farkında değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Ic camasirlarindan baslamissin küflenmeye küf bedenini sarmadan kurtul o camasirlardan ve kendini 90 derece sicak suda yika !

0|0
    0|0
    • 90 derecede yıkayacağına yenisini alsın,ağzı yüzü dağılır çamaşırın:)

• değiştirmeyi dene :/

0|0
    0|0
  • onları at yenilerini al ve hergün değştir..

0|0
    0|1
  • arada bir çamaşırını değiştirirsen yosun tutmasını önleyebilirsin genç:)

2|3
    0|1
  • Hangi marka kullanıyosun ki? Pamuklu değilse illa rahatsız eder, at gitsin iyi bir çamaşır al.

0|0
    0|0
  • yeni al pis dolanma

0|0
    0|0
  • Ahahah burak kalsın herkesten farklı ol ne o öyle hergün değiştirmek 2 ayda bir yeterde artar

0|1
    0|0
  • Kesin çözüm donsuz gez kafan rahat olur

0|1
    1|0
  • ilk aldıgında rengi neydi? günde 2 kez değiştir çamaşırını evladım.

0|0
    1|0
  • Gece gece olmadi bu soru.

0|0
    0|0
  • Gümüş iç giyimin ürünlerini kullan hem sağlıklı hemde çok güzel ve kaliteliler.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İç çamaşırın yeşil olduğuna göre mantar oluşumu oluyor. Buda nemden dolayı olan bir şey . otururken bacaklarını ikiye ayır da hava alsın. Ayrıca ergensin ve kılllarını kesmediğinde dolayı sanırım nem oluyor. Yıkanmayıda pek sevmiyorsun anlaşılan. 10 gün oldu herhal demişsin. tavsiyem kıllarını kes. otururken bacak aranı aç. Pudraya da deodorant kullan ve ergenlik yapma haftada 2 kere duş al.

0|0
    0|0
  • Kac ay giydin ki onu;D

0|1
    0|0
  • Bi duş al ve 1 hafta aynı çamaşırla durma

0|0
    0|0
  • Az daha eklede gotune kurt dussun

2|1
    0|1
  • hergun dus alıp ve hergun ıc camasırlarını degıstırırsen oyle seylerle karsılasmazsın

1|1
    0|1
  • Yosun bağlamışsın , karayip korsanlarında orlando bloom'un babasına dönersin yakında A:SDAsd

Adamın ismini unuttum ya

0|0
    0|0
  • Eskisini çöpe atmayı ve yenisini almayı deneyebilirsin.

0|1
    0|0
  • Gözünü seviyim az ye kendine bir don al Don juan favorim :D

1|0
    0|0
  • iyi temizlen sende

0|0
    0|0
  • dostum ciddi olun biraz ya, insani igrendirmeyin. don giyme hayvan gibi gez ortada...

0|0
    0|0
  • at yenisini al

0|0
    0|0
  • Kesin çözüm tuvaletten suyu eline al iyice şap şap yıka hatta hortumu kıçına tut temizle :)

0|1
    0|0
  • küf tutmuş.. rutubet olmayan yerlerde sakla ve iyice kuru olduklarından emin ol..

0|0
    0|0
  • tuvaletten sonra kıçını iyi yıka !

0|0
    0|0
  • Önüne geçme boşver biriktir onları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...