Spor yaparken yağ yakicilar?

Arkadaslar benim boyun 168 kilom 60 3 4 kilo fazlam var hergün spor yapıyorum kardiyo ve ağırlık ayrıca yediklerime de dikkat ediyorum antrenörum carnitine yağ yakıcı önerdi bana bu konu hakkında bilginiz var mi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ yakıcı gibi ilaçlar vücuda çok zararlidir. Ani kalp krizine kadar yolu var.

Hocanın zararsız demesine inanma sen. Onlar bu işlerin içinde ve emin ol komisyon aliyorlar.

1930larda abd de ki doktorlar sigara yararlı diye tvlere çıkiyordu. Herseye inanmamak gerek yani.

Hem hizli kilo vermek yerine saglikli versen daha iyi olur senin icin. Sarkinti vb. olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yesil cay ve limon tuket. Idman oncesi kahve tuketiminin de yag yakimini hizlandirdigi gorusunde olanlar var ancak duzenli kahve icicisi degilsen bu yola basvur, yoksa kalbine asiri yuklenir ve rahatsizlanabilirsin. Dietin bir uzman yardimiyla mi hazirlandi yoksa kafana gore mi seciyorsun?

1|0
    0|0
    • Yesil cay limon nasil anlatirmisin ikisi bir aradami

• diyetisyene gitmiyorum genelde sabhları yumurta ile besleniyorum arada yeşil elma türk kahvesi en sonda tarçınlı süt içip spora gidiyorum sonra akşam yemeği yiyorum ekmeksiz yine tavuk gibi protein ağırlıklı bu şekilde 3 4 kilo verebilir miyim bilmiyorum

• Protein agirlikli beslenmen gerek. Ancak yeterli karbonhidrati da bazi temel gidalardan almalisin. Bulgur pilavı, pirinc pilavı tuket; baklagil ve yesillik mutlaka tuket; vitamin destegi acisindan meyve yemelisin ve kesinlikle gerekli mineralleri alip su tuketimini arttirmalisin. Az yemek degil burada onemli olan; dengeli beslenme. Yaptigin idmanla dahil gunde kac kalori yaktigini hesaplayabilmen icin yediklerinin toplam kalorilerini gunluk not etmelisin. Ve bu surecte ne kadar kilo verdiysen kaydetmelisin. Eger kilo vermiyorsan, aldigin besinlere gore daha az kalori harciyorsun demektir ya da hormonal sorunlarin vardir. Sana tavsiyem, once bir kan tahlili yaptirip hormonlarini gostermen. Gorunebilirsen bir diyetisyene gorun ve idmanlarina uygun bir diyet hazirlamasini iste. Zamandan kazanir daha kisa surede yanit alirsin

Erkekler Ne Diyor 8

• L-Karnitin zaten vücut tarafından doğal olarak üretilen bir amino asittir. Belirli mg larda kullanabilirsiniz korkmayın hiçbir problem yaşamazsınız yanına ek olarak CLA da kullanmanızı öneririm. Şöyle denebilir; Karnitin yag yakmanıza yardımcı olur CLA yag depolarını parcalar. İkisinin birlikte kullanırsanız daha verimli olur.

0|0
    0|0
  • Yeşil çay demle 1 litre falan onu biraz soğut spora giderken şişeye koy sporda içersin şeker falan koyma. Doğal yağ yakıcı.

1|0
    0|0
  • bu Boy kilo ve yasam bicimin ile hic bir yardimci almana gerek yok

0|0
    0|0
  • Gerek yok alma doğal yak uzun sürede yak sağlıklı ol, limonlu su iç bol bol

0|0
    0|0
  • anlatayım detaylıca

0|0
    0|0
  • Benim fikrim eğer yeni başlamışsan l carnitin kullanma

0|0
    0|0
  • Kullanabilirsin antremanada faydası olur eczenede satılıyor yatalak hastalara veriliyor zaten

0|0
    0|0
  • l-cartine yağ yakıcıdır Shoot denen bir içecek Bunun faydasını görürüsün :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...