Nba takip edenler hangi takımı destekliyosunuz? Oynuyorsaniz pozisyonunuz ney?

Basketbol severleri görelimm hangi takım hangi pozisyon 😛

0|1
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Daha genç yaşlarda lisanslı bir oyuncu olarak önemli bir kulübün altyapısında oynadım.
    Genellikle pivot veya power-pivot oynuyordum. Aslında boyum 3 numara oynamam gerektiğini söylüyor.

Ben Boston Celtics taraftarıyım. Larry Bird ile tanıdım Nba'i. O yüzden benim için çok özel bir oyuncu ve takım. Zaten oyun tarzım da Larry Bird'e çok yakın.

blog-blogmediainc.netdna-ssl.com/.../...picker.jpg

Aslında ben bir sporseverim. Her takım benim için özel. Örneğin Koç Popovich ve Spurs çok beğendiğim bir birliktelik. Golden State'e ne demeli. Onlar şu an Nba'in en kıymetli parçaları. Detroit'i Ersan olduğu için seyrediyorum ama yıllardır oynadıkları Bad Boys basketbolunu seviyorum. Dallas'tan Miami'ye kadar Nba'in bir parçası olan her kulübü ve yönetimi iyi ki varlar diyerek düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Çok güzel

• Yumruk atma veya tekme savurma fikri hoşuma gitmiyor. Boks, uzak doğu dövüş sanatları ve benzerleri benim ilgi alanıma girmiyor. Sizi eleştirmiyorum ama bu bana göre değil. Ben daha barışçılım. Dövüşme fikri spor olarak bile hoşuma gitmiyor.

Erkekler Ne Diyor 19

• Takım değil de sporcuları desteklerim çünkü nba de değişim fazla , bu sene LeBronin yüzüğü takmasını isterim ama Golden çok iyi

Uzun yillar oynadım pivot olarak

1|0
    0|0
  • oha bunu bir kız mı soruyor <3 Allahım aşık oluyorum :) Clippersı severim çünkü Chris Paul hayranıyım :) Carmeloyu çok severim ama Knickisi sevmem.

1|0
    0|0
    • Haha ben de heat liyim Wade hayraniyim ama tim Duncan i çok seviyorum neden bilmem. p

• hobi olarak güzel bişey tabi basketbol :)

• Mesaj atsana bir

• golden state gene efsanevi gidiyor desteğim bulls ta ve point guard olarak oynadım şimdilerde vakit yok be :)

1|0
    0|0
    • Benimde vaktim yok pek ama boşluk buldugum anda oynuyorum

• Istanbuldaysan cagir benidee

• yok Ankara yolun düşerse gel :)

• Belinelli neredeyse biz oradayız! Sacremanto Kings diyorum :D

1|0
    0|0
  • Golden State 😏

1|0
    0|0
  • bulls...

1|0
    0|0
  • New York Knicks=Carmelo Anthony <3

1|0
    0|0
  • Golden state Stephen Curry der gecerim.

1|0
    0|0
  • Golden State Warrior..
    Curryy !! :)

1|0
    0|0
  • Los angeles clippers

En beğendiğim oyuncusu

Blake Griffin

1|0
    0|0
  • Chicago Bulls forever!

1|0
    0|0
  • Sas candır. Mevkim point guard profesyonel olarak oynuyorum.

1|0
    0|0
    • Yok sıkıntı 😀

• @Seventh7 tamam abi sen haklısın ben tartışmak istemedim kusura bakmayın 😂

• golden state stephen curry

1|0
    0|0
  • ben de chicago bulls ve utah jazz takımları sayesinde NBA ligini sevdim. Eskiden gece 4 de kalkardım play off finallerini izlerdim. Ve chicago bullsda michael jordan ve scottie pippen ikilisini severdim. Bu ikiliyi durdurmak çok zordu. En sevdiğim pivot ise saquel oneal ve hakıım olejuvan dı. Vay be ne günlerdi :(

0|0
    0|0
  • Ben alt yapı oyuncusuydum ama sağlık problemi yüzünden takımdan çıkartıldım bir daha elime top alıp oynamadım resmen soğudum basketten

0|0
    0|0
    • Bu çok kötü

• Yazık olmuş ne diyeyim

• Ama favorim wariors tabi nba da

• Pivot ve uzun forvet olarak iki mevkide de oynayabiliyordum ta ki 1.5 ay öncesine kadar. Bel fıtığı geçirdim ve dizimden sakatlandım. Spora bir süre ara vereceğim belkide basketbola dönemeyebilirim zaman ne gösterecek bakalım.

0|0
    0|0
  • nerde o eski NBA :D

0|0
    0|0
  • Tabiki chicago bulls!!!

0|0
    0|0
  • oyun kurucuyu ve golden state i takip ediyorum rüya takımına yakınlar Şu an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1