Kaba insanlardan bunaldım?

zayıfım ve kas Yapmaya çalışıyorum, 1-2 aydır epey yükleniyorum fitnessa. ancak salonlardan beni soğutan birşey var. salon genelde ben gittiğimde boş oluyor ama bazen dolu oluyor ama işte o Zaman'lar spor yapmayı hiç sevmiyorum çünkü bir şekilde rahatsız ediliyorum. yanlış anlaşılmasın taciz vs gibi bir rahatsız olma değil, erkek kadın karışık ama bir tek erkeğin bile dik dik bana baktığını görmedim ama kadınlar özellikle kilolu kadınlar cins cins bakıyor ben bir hareketi yaparken. bugün birtanesi ben kol çalışırken antrenöre 'şu cılızları almayın sinirimi bozmayın diye kaç kere söyledim size' dedi. yaşına hürmeten birşey demedim kaç yaşında kadın sonuçta güldüm geçtim ama çok sinir oldum. hayır kardeşim ben mi dedim sana bir yerin kazan gibi olana kadar evde tatlıları börekleri hüplet diye dimi? ben hiçbir kilolu insana laf etmediğim, dikdik bakmadığım halde bu salonda kilolu insanlardan duyduğum kaçıncı laf yani özellikle bayanlar hep böyle. kıskanırlar anlarım ama biz de küçüğüz diye her lafı alttan almak zorunda değilizki artık sinirlerim kaldırmıyor gerçekten. sizce bu insanları polemiğe girmeden susturmanın bir yolu var mı, ne yapsam susarlar?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Spora devam et. :) onlara en guzel yanit azmin olur.

1|0
    0|0
    • azimliyim zaten, asla bırakmaya niyetim yok ama insaf yani bisikletin tepesindeyken bile bakıp durdu bugün birtanesi ben karın çalışırken çok sinir oldum. hayır sanki baklavaları börekleri ben tıktım ağızlarına ya, bu kıskanma deği düpedüz hayata olan hırslarını çıkarmaya çalışıyorlar.

• Ben bikakis mutlu olurdum. Arada kcimi kasirdim bide nazar degmesin diye:) sen bu konulara takilma. Inan degecek seyler degil. Birak catlasin yag torbalari. Hayat sana guzel ya.

En İyi Kız Görüşü

• Benimde spor salonunda kadınlar diyordu ne kadar güzel fiziğin var diye gıcıklar nazar değdirdiler göbekli oldum 😃 ama zayıfım yine sadece göbekli zayıf. Sen onlara aldırma kıskandıkları için herkes zayıf olmak ister kilolu değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Baklavayla git fitness salonuna bak nasıl deliriyolar :)

1|0
    0|0
    • asgh doğru ben bir tepsi yesem bile koşar yakarım ama onlar kollarını bile zor kaldırdıkları için delirirler tabi 😂 kibar oluyorum anlamıyorlar surat asıyorum dediklerine anlamıyorlar acaba alaya alayla mı karşılık vermeli artık bilemiyorum..

• cılızları almayın diyene . neden şişkoları alıyorlar da cılızları neden almasınlar de gül geç. Ya çokta takılacak şeyler değil bunlar bence sanane muhattap olma tak kulaklığını o ne ezikeler ne derse desin sen sporunu yapmaya bak. bence öyle yani

1|0
    0|0
    • aynen içimden öyle demek geçti ama işte yaşına başına hürmeten birşey diyemiyor ki insan.. haklısınız zaten öyle yapıyorum en iyisi gene birşey demeden o şekilde devam etmek..

• sana hem katılıyorum hem katılmıyorum. Katılmadığım nokta şu bir kişi senden büyük diye abin ablan anan baban yaşında diye her dediğine eyvallah demeyeceksin. çünkü sen bir bireysin senin de bir benliğin şahsiyetin var kaç yaşında olursan ol karşındaki kişi sana saygı duymak zorunda (eğer senden saygı bekliyorsa) saygı duymuyorsa sen de ona saygı duymak yaşına hürmet etmek falan zorunda değilsin. kendini ezdirme kimseye. Saygı hak edene duyulur. Onun dışında katılıyorum çünkü gerek yok yani neticede oradaki insanlar senin hayatının parçası olacak nitelikte insanlar değiller kıyısından geçecekler ciddiye alma sporunu yap , senin amacın bu sonra da git yani gereksiz kişilerle gereksiz şeyler konuşman fazlasıyla gereksiz.

• büyüklere saygını koru
    tahminimce sana laf atması
    seni sevdikleri için
    bunu bir espiri olarak kabul et

0|0
    0|0
  • tamamen kıskanılıyorsun başka açıklama yok

1|0
    0|0
  • Selam ver Gülümse.. yardımcı ol.. Sevdir kendini.. Bir de öyle dene..

0|0
    0|0
  • aynı sorunu bir arkadaşımda yaşadı. kilolarıyla başı dertte olan kadınların bir kısmının ne yazık ki ne dediklerini bilmez oluyorlar

0|0
    0|0
  • Atalarımızın bunun için dediği çok güzel bir laf vardır KEDİ UZAMADIĞI ÇİĞERE MINDAR DERMİŞ ☺☺☺☺. sen onlara takılma onlar öyle dedikçe daha çok yüklenki anlasınlar herşey lafla değil çalışma ile olur

0|0
    0|0
  • benim de bu konuda rahtsızlığım var çok maalesef :(((
    Gittiğim spor salonu evime 10 dakika uzakta ama bende böyle tipler yüzünden soğudum. Maalesef insan her yerde aynıdır. Bir kondüsyon bisikletinde çalışacağım 15 dakika beklemek zorunda kalıyorum. Spor hocaları kız olsun erkek olsun hiç ilgilenmiyorlar fazla. Ayrıca en çok rahatsız olduğum konu ise salonun hijyenli olup olmaması. Bir de şişman kızlara şunu söyle : Ne o zorunumuzamı gitti zorunuza gitmediyse borunuza gitsin :)

0|0
    0|0
  • Bir bayan sporu kas niyetine yapmamalı bence..

Kondisyon ve formda kalmak için sürdürmeli sporu

0|0
    0|0
  • Takma devam et kilo alırsın onlardan daha iyi olursun

0|0
    0|0
  • el ağzı torba değil ki dikesin ustam. aldırma her kesin lafı sözü kendinedir...

0|0
    0|0
  • Takma kafana tokadan başka bir şey

0|0
    0|0
  • Vur ağzına ikitane otursun yerine😄😄

0|0
    0|0
  • Kardeşim aynı dert bende de var boy 1.78 kilo 53 geriisini sen duşun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1