Kaba insanlardan bunaldım?

zayıfım ve kas Yapmaya çalışıyorum, 1-2 aydır epey yükleniyorum fitnessa. ancak salonlardan beni soğutan birşey var. salon genelde ben gittiğimde boş oluyor ama bazen dolu oluyor ama işte o Zaman'lar spor yapmayı hiç sevmiyorum çünkü bir şekilde rahatsız ediliyorum. yanlış anlaşılmasın taciz vs gibi bir rahatsız olma değil, erkek kadın karışık ama bir tek erkeğin bile dik dik bana baktığını görmedim ama kadınlar özellikle kilolu kadınlar cins cins bakıyor ben bir hareketi yaparken. bugün birtanesi ben kol çalışırken antrenöre 'şu cılızları almayın sinirimi bozmayın diye kaç kere söyledim size' dedi. yaşına hürmeten birşey demedim kaç yaşında kadın sonuçta güldüm geçtim ama çok sinir oldum. hayır kardeşim ben mi dedim sana bir yerin kazan gibi olana kadar evde tatlıları börekleri hüplet diye dimi? ben hiçbir kilolu insana laf etmediğim, dikdik bakmadığım halde bu salonda kilolu insanlardan duyduğum kaçıncı laf yani özellikle bayanlar hep böyle. kıskanırlar anlarım ama biz de küçüğüz diye her lafı alttan almak zorunda değilizki artık sinirlerim kaldırmıyor gerçekten. sizce bu insanları polemiğe girmeden susturmanın bir yolu var mı, ne yapsam susarlar?

0|1
215

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...