Tuttuğunuz takımın başkanından memnun musunuz?

Ben Beşiktaşlıyım ve Fikret Ormanın çok iyi işler yaptığını düşünüyorum. Adam takımı uçurumun kenarından aldı ve çok iyi işler yapıyor. Gsın alamadığı Gomezi getirdi. Dembabanın bonservisi ile 8 tane futbolcu aldı. Stadı herkes biliyor çok büyük baaşrı. Ve herkes 3. lük diye dalga geçse de son 3 senedir ligin açık ara en iyi futbolunu biz oynuyoruz. Ben çok memnunum eğer bu şekilde 2-3 dönem daha başkanlık yaparsa efsaneler arasına girer.

Tuttuğunuz takımın başkanından memnun musunuz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlıyım ve söylenecekleri söylemişsin zaten. 👍🏻

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başkandan memnunum genel manada iyi
    Stat uzun sürdü diyenler açıp baksınlar renkliler kaç ayda bitirmiş diye
    Bazıları sözleşmesi bitecek oyuncuya 2,5 milyon bonservis verirken Fiko başkan o paraya 3-4 kaliteli isim alıyor , iyi oyuncuyu en uygun fiyata alma da onun üstüne yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• harbiden takım bu hale geldiyse en büyük pay onun

0|1
    0|0
    • Ya tüpçüden sonra takımı adam etti. Sadece bir konuda hatası var tüpçü çocukluk arkadaşı olduğu için onu sıkıştırmadı dava falan açabilirdi. Onun dışında mükemmel adımlar atıyor. Boyko olmayacak derken adamı 1 milyon euro gibi bir maaşla aldı gerçekten iyiler.

• şu stat konusunda hatası var birde. verdiği tarihler hep boş çıktı😒

• ya ona ben de kızmıştım sonuçta kimse ondan 1-2 senede bitirmesini beklemezdi ama acemilikten o şimdi hiç tarih vermiyor. geçen gün bir röportajda gördüm 10 defa sordular ama yok vermem aynı hataya düşmem diyor bu da bir gelişme :)

• cimbomluyum Ve Memnun değilim Beşiktaşa Başarılar İyi bir başkanınız var Bu sene umarım Şampiyon Olursunuzda Biraz Rekabetin Tadı Tuzu Olur.

1|1
    0|0
    • Eyv sağolasın. Ya ben bile çok üzüldüm gsın duruma koskoca takımı ne hale getirdiler. ama bizi nasıl tüpçü yaktıysa sizi de ünal aysal yaktı galiba. Bu yönetimin de çok zamanı yoktu düzeltmek için.

• Her Düşüşün Bir Kalkışı Vardı. Bizde Yere Düşünce Pes Edicek Bir Takım Değiliz Dahada Güçlü Kalkarız İçimiz Rahat :D yinede dediğin gibi Önceki başkanlar Bayağı hırpaladılar bizi.

• takım tutmuyorum, futbol ile ilgilenmiyor, maçta izlemiyorum. bana bir faydasıda yok ayrıca boş işler, zaman kaybı şeyler. ben meşkul biriyim. bunlara ayıracak vaktim yoktur.

0|0
    0|0
  • memnunum...

0|0
    0|0
  • Bende besiktasliyim ama besiktaslilarin cogunlugu sevmez fikreti

0|0
    0|0
    • Neyini sevmiyorlar acaba merak ediyorum adam daha ne yapsın anlamıyorum bu insanları.

• Oyleyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...