Hiç sevgililerin arasını bozduğunuz oldu mu?

Böyle sevgililerin arasını bozmaktan zevk alan falan var mı veya istemeden bozduğunuz oldu mu nasıl yaptınız anlatın

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• valla bozmadım da bozulsun diye dua ettim kabuloldu şükür :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kızdan hoşlanmıştım. Kızın da sevgilisi varmış sonradan öğrendim.Konuşmaya devam ettik. Konular , sohbetler normal ilerledi. Birgün kız ayrıldığını söyledi ve sana aşığım dedi.Birliktelik yaşadık. Sonra ayrıldık.Benim yüzümden olma olasılığı var. Böyle bir olaydı işte.

0|0
    0|0
    • kızın ayrılacağı varmış senin bir suçun yok

• Haşa bozmak bize yakışmaz hem Rabbimin gözünden düşerim

1|0
    0|0
  • uzak dururum genelde sevgililerden vıcık vıcık sevgi lerini mutluluklarını bulaştırmasınlar

0|0
    0|0
    • öylelerinden nefret ediyorum ya ben sevgililerimle hep arkadaş gibi olurum hiç cıvıklığa gerek yok

• öff iğrenç ya hele kızlar böyle sesini bebek gibi yapıp yaaa aşkıoooaaam diyolar ya deliriyorum var ya :D

• aynen öyleeee delirmemek zaten elde değil adam gibi yaşayın lan ilişkinizi diyip tepelememek elde değil

• asla olmadi ve asla olmiyacak, ettme bulma dunyasi, sevenleri kavusturanin sevabi cokmus anlatilamiyacak kadar cok. peki bozanin gunahi nakadar buyuk ola bilir sence

0|0
    0|0
  • Ben sevenleri ayıranlardan değilim

1|0
    0|0
  • vallahı ben ıstemem ama kıskanırım uyuz olmaya başlarım suratım buzuşur gıcık olurum kıl da olurum kendımı ezık hızederım :))

0|0
    0|0
  • aman olmasın da :D

1|0
    0|0
  • çok çirkin bir davranış. Asla yapmam

1|0
    0|0
  • sizce neden kızlar bu soruya atladı hemen? erkeklerde öyle bir olay yok allaha şükür.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle bir psikopat değilim

0|0
    0|0
  • Bunu neden ister insan ya hiçmi yürek vicdan yok acaba bunu isteyende ve herseyden önce bugün sen yaparsin yarin sana yaparlar...

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir faaliyette bulunmadım

0|0
    0|0
  • Hayır asla böyle bir şey yapmam yapılmasını da istemem.Sadece gerçeği söylemişliğim var.Bozulacağı varmış bozulmuş.

0|0
    0|0
  • bozmadım bozmmda yanlış anlasılırsamda hemen düzeltrm

0|0
    0|0
  • hayır sevgilisi olan insanla işim olmaz

0|0
    0|0
  • yuva yıkanın yuvası olmazmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...