Yardım edin bana ya gören yorum yapmadan geçmesin?

Ben spor yapmak istiyorum ama ne sporu yapayım 160 boyum 65 kilom ne yapayım hangi sporu yapayım esnetcek zıplatcak bisey olsun kemiklerimi de açcak bişey olsun 20 yaşımdayım belki uzarım yüksek bir ihtimal uzamam ama belki diyorum lütfen bana yardım edin kapsamlı yorumlar yapın

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet hareketli gayet eğlenceli bir spordur. Stepse benziyor. Güzel yanlarından birisi müzik eşliğinde ve bir grupla yapılıyor. Hoca önde sen arkada onu izleyerek ayak uyduruyorsun. Hem dans ediyorsun hem kalori yakıyorsun hem eğleniyorsun hem inceliyorsun hem sosyalleşiyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor Salonu na gitme ihtimal var mı

0|0
    0|0
    • Olabilir normal fitness programı mı

• Ozaman diyorum ya gerek yok sadece zayıf la daha uzun gorukursun

• Tamam kardeşim uzar mı 16 yaşında 180 erkek, bende 170 filan olmak isterim aslında ama neyse yine de fitness denicem

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu yasta sonra uzamazsin o garanti kilo vermeye sikilasmaya yonel derim

0|0
    0|0
    • Ya belki diyorum bende biliyorum da bide kardeşim var 16 yaşında o nun yaşı tutar mı başlayabilir mi fitness a beraber gidip gelsek

• Üzgünüm ama uzamazsin 😊

• Dedim ya zaten soru da da bende öyle düşünmüyorum zaten çok fazla ama kemik yaşım ı ölçtürdüm 16 çıktı zateb ailem e göre kisayim 5cm Uzama ihtimalim var tabii en kuvvetli ihtimal uzamama olsada ve dediğim gibi bunu araştırdım en önemlileri asılmak ip atlamak koşmak ve sıçrama mis bunlar da fitness da var bir de plates olursa çok daha faydalı olur ilk 6 ay sırf bunlara çalışırım sonra başlarım normal bir şekilde zaten uzaması da hiç problem değil o kadar da kısa değilim ha uzarsa ekstra olur iyi olur mutlu olurum plates zaten dik durma dan dolayı +2cm hem kilo da veririm biraz okadar sürede dediğin gibi spor zarar vermez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...