Otururken bacaklarını açan erkek

toplu taşımada insanı sinir küpü eden erkektir. yanında otursan ayrı bir dert karşında otursa apayrı bir dert. bende ne var bak dercesine gibi açıyorlar resmen...

Özellikle erkeklerden yorum aabılırmıyım neden öyle bacaklarınızı ayırarak oturursunuz sebebı bacağının arasındakinden sadece kendinzde olduğunu mu sanırsınız :D

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• sanirim özgüven sorunu yasiyanya da kisiligi pek oturmamis insanlar bu tarz davranislarida bulunabilir.Ama ben bir erkek olarak oturma adabina riayet ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bunun cınsel organla badaştırmak yanlıs olur.. yanı bende mesela oturduqum zaman bacaklarım bıraz qenıs otururum o rahatlıkla alakalı bısey.. bacaklar bırlesık olunca sankı kız ıstemeye qıtmıssınde kayınpeder yanında oturuomus qıbı hıssedıyorum :D

2|0
    0|0
  • Birincisi bacağımızın arasındaki sadece bizde var :D İkinciside özellikle kumaş pantalon giyilmişse ayırmadan oturmak zor ağrı yapar.Jean giyildiysede pek farkında dağilizdir herhalde o kadar önemsencek bir durum yok bence .

1|0
    0|0
  • Ben genellikle ayaktayım yaşlılaya yer verdigim icin

rahat bir insanım fakat o kadar değilm. açmam

1|0
    0|0
  • Bazı erkekler istesede kapayamaz. Bunun rahatlıkla alakası yok. Ben kapatıp öyle uzun süre oturamıyorum. Kızların attığı şekilde bacak bacak üstüne atamıyorum. Sağımaya da soluma dönüp yattığımda bacaklarımın arasına bir yastık koymak zorunda kalıyorum. Ahlaklı olsunlar dediğin için nedenini açıklamicim... Ayrıca burdan zencilere selamlarımı iletiyorum.

1|0
    0|0
  • çünkü rahat ediyorum dürüst olmak gerekirse ben genelde öyle oturuyorum.kendimizde mi olduğunu sanırız derken?yoksa sende de mi var :D

0|0
    1|0
  • O kotun içine bir salatalık koyda sonra kapatmaya çalış bakıım sen

1|0
    0|0
  • bu dediğin erkeklerin yarısından azdır ( toplu taşımada ) çoğumuz saygılı olmaya çalışırız.

0|0
    0|0
  • kobrayı kontrol etmek zordur sıkıştırmaya gelmez rahat oturmak lazım. her erkeğin bacak arasına neden bakıyorum demiyorda..

0|0
    0|0
  • sen neler düşünüyosun öyle ya bende öyle bir metre degil ama o şekilde oturarak çok rahat oluyorum söyledigin gibi bir nedenim olmadı hiç (Fesat)

0|0
    0|0
  • O alet sende de olsa, sende bacağını açarak otururudun :)

0|0
    0|0
  • en rahat oturuş şekli odur ama her yerde olmaz haklısın

0|0
    0|0
  • bacak bacak üstüne atsak yumurtalar var :(

dizleri bir birine birleştirsek sünepece

az biraz açmak iyi oluyor hem rahat eder

ama karateciler gibi sıfır acmak :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ahahaha soru güzelmiş:D

1|1
    0|0
    • bir ablası olarak güleceğine nedenini açıklasaydın daha güzek okurdu soru :D

• şimdi nasıl cevaplayacağımı bilemedim birden :D ondan gülmekle yetindim:D

Yükleniyor...