Aziz Yıldırımın hakemlere yaptığı operasyon hakkındaki düşünceleriniz?

Fenerbahçe Bursa maçını hakederek kazandı ancak Aziz Yıldrım illaki kulübüne leke sürdürecek Aziz Yıldrım TFF falan dinlemem hakemliğinizi bitirilim demiş

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tarlalar sulanmaya başlamış Aziz şimdi çıkıp Fenerbahçeyi ele geçirmeye çalışıyorlar diye savunma yapar:)

3|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Burası Türkiye

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'in oramı değil buramı (neresi oldugunu eliyle göstermişti) çekin dediğinde, Ünay Aysal ilkyarı 2-0 yenilirken,devre arasında Ordusporun soyunma odasına gittiğinde,

Gs ye daha iki gün önce, 100 kişiden 99 nun uydurma dediği penaltı verildiğinde sesleri çıkmayanlar ,

Fenerbahçenin 4 gol atarak galip geldiği maça çamur atmak için lama gibi sağa sola tükürmekle meşguller !

0|2
    2|2
    • Diyecek söz yok çok iyi konuşmuşsun.

• Türkiye'nin en antipatik kulübü GS diyorsun bunu inanarak mı diyorsun hiç sanmıyorum burda bir anket yapalım istersen sonuçları görelim siz işinize gelince en sevilen oluyorsunuz,işinize gelince antipatik

• yok ben bunu inanarak söylüyorum, maşalla çok iyi becerdik o konuyu insanların gözünde, tabii ki ben kendi takımım olduğu için seviyorum, ama artık gs'yi tutanlar hariç rakip takımı destekleyenler, gs'ye antipatik bakmaya başladı, beşiktaş ve trabzonsporda, başka takımlarda bunu görebilirsin, bunlarda bizim taraftarında, yönetiminde, terim'inde payı var. bak zan altı yapma, ben en sempatiğiz diye bir şey demedim, ben şunu diyorum eskiden bu kadar antipatik değildik ama şimdi malesef öyle değil.

• boşuna atmadılar içeri. bu adama tüm spor etkinliklerinden men cezası vereceksin. terbiyesiz haysiyetsiz

0|2
    0|0
  • hakederekmi :D

bursanın penaltı verilmedi

ofsayt değildi gol geçerli olmalıydı

meireles golü atarken faul yaptı

at gözlüğü bu olsa gerek maçı izleyin özetini değil...

0|2
    0|0
  • bu tür konuşmaları bütün klüp başkanları da yapıyor.fakat medya aziz yıldırımı bitirmeyi kafaya koyduğu için.azizin her yaptıgı abartılarak anlatılıyor.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırımın ne olduğunu herkes biliyor zaten.3-5 gün önce istifa diye bağıran Fenerliler şimdi nerde?Hakemler satın alınmaya başlanınca bütün Fenerlilerin sesi bitti.

0|1
    0|1
  • Parmaklıkları çok özlemiş.

0|2
    0|0
  • Neyinin haketti maçın ya bildiğin feneve verdiler maçı aldı hakemle maçı yine

0|1
    0|0
    • Ben Bjkliyim ama iyi oynuyorlar son haftalarda baya bir form tuttular

• agzı olan konuşuyor

0|0
    0|0
  • iyi demiş bu i.neler anca böyle anlar,gs yi kollayacaz diye ne yapacaklarını şaşırdı şer.fsizler

0|0
    0|1
  • adammmmmmm oooo adammmmmmmm ve adam gıbı adam

0|0
    0|1
  • Maç satın alma operasyonu başladı.

0|1
    0|0
  • azizin vucudu nasıl bu kadar para ediyor anlamam.

hiçbir hakem bunu para için yapmaz,vucut ticareti var ortada belli -_-

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...