Kick boks idmanından önce ne önerirsiniz

Ne yiyim ki kuvvetleneyim protein almam gerek biliorm 2 haftadır gidiorm ne kadar süre gerekir iyi bir dövüş eğitimi ve fit bir vücut için

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ben kafama göre yiyordum istediğimi 11 sene yaptım maç öncesi beslenmeme dikkat ederdim sadece

0|0
    0|0
    • ii dövüşüorsundur o zaman bir erkeği döversin o zaman ?

• ben sporu spor olsun diye yaparım özel hayatımda ona buna saldırmak için değil

• önce spor sonra dövüşmek için benim amacım bu ama kimseye sataşmak değil benim yaşadım çevrem bunu gerektirior

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Gitmeden önce meyve yiyebilirsin enerji verir Fit vücut için evde mekik - şınav iyi olur vücut geliştirmeye çok fazla yüklenme zaten kick boksa gidiyormuşsun yeter bunlar

0|0
    0|0
  • Vücudun ne kadar sürede fitleşir kilonu ve vücut yapını bilmediğim için bir şey diyemem ama beslenme açısından protein şart ve uyku düzenin olmalı.Antrenmanlar çok ağır geçer, o yüzden beslenme, uyku vs. düzenli olmalı..

0|0
    0|0
    • bol bol uyuyorum boyum 1.80 kilom 68 göğüs kol karın kasları mevcut biraz karnım yağlı gibi

• evde olmayacagım için yapcak bişi yok :D konserve balık yer giderim ondada protein var

• Aynen, o da olur.

• protein tozu

0|0
    0|0
Yükleniyor...