Yakışıklı veya güzel biri gördünüz Ne gibi tepkiler verirsiniz ?

Sakin bir sokakta yürüyorsunuz veya okuldasınız karşıdan güzel veya yakışıklı birisi geliyor Gözlerinizi ondan cekmezmisiniz yoksa bakıp onun baktıgı zaman bakmazmısınız Baska degişik davranışlarınızdavar mı?? :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• gözlerinin dibine dibine bakarım anlar heralde o kadar öküz değildir ama götü kalkmasın diye belki çok takmazdım onu ağırdan alırdım sonuçta bende kendimi güzel buluyorum ne biliyim megalomanlık olarak algılanmasın ama kimseye de gereğinden fazla ilgi göstermem olmasa da olur şarkısını armağan ediyorum sizlere ;) link

0|0
    0|0
    • Tşekkür ederiz :)

• önemli değil :D hoşlandığım çocuk da bunu bana armağan etmişti aslında deliler gibi aşığım ama hiç çaktırmıyorum o da hoşlanıyo benden ama öyle bişeyler işte benimde amacım neyse :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakar geçerim tabiiki başka ne yapabilirim ki :D

0|0
    0|0
    • Olurmu ole sey be :) bakıcaksın doya doya ala ala

• Burda çok yakışıklı var ama hep havalı tipler yani popüler vs.O yür insanlarla ilgilenmem kendini birşey sanan

• Dışarda yakışıklı birini görünce hemen etkileniyorum ama bakamam ben .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• etrafta çok güzel saysısız kız var kafamı cevirdiğim her yerde hemen hemen alışıldık manzaralar artık bu çağda çikin kız görmek imkansız gibi bişe oldu önemli olan karakter güzel olmuş o salak cicişler gibi olmuş banane

0|0
    0|0
  • huuu anam :D

0|0
    0|0
  • Yoluma bakarım bana ne güzelse

0|0
    0|0
    • Güzeşe bakmak sevaptır amca :)

• Bir kere bakarım güzelmiş kız derim içimden daha bakmam sonuçta yolda yürürken çok oluyor bu herpsine tek tek özel muamele yapamayız. Eğer aynı ortamı paylaşıyorsak veya hoşuma gittiyse kız göz koyarım o zaman

• nefes alıslarım hızlanır :D gözlerim sabitlenir kıza üstüne yürümeye başlarım :D dilimde dısardadır

0|0
    0|0
Yükleniyor...