Hattım başkasının üstüne kayıtlı

hattım bir başkasının üstüne kayıtlı ama bu hattı kırsam kırdıktan sonra dökümanları çıkartabilir mi ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hattı kırsan bile dokumanlarını cıkaracaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• korkma hattı kırsan da kırmasan da döküman olarak en fazla mesaj attığın numaraları görebiliyorsun, mesajların içeriğini ancak savcılık izini ile çıkarabilir. ama pek onemli bir bahane belirtmezse hiç birşey çıkaramaz.

0|0
    0|0
    • tanıdık olsada çıkartamazmı

• bir şey daha merak ettim benim üstüme kayıtlı dedi ama 3 sene önce tanımadığı bir adam kullanıyormuş adama ulaşmak için beni arıyorlar hayla şimdi sevgilimin üstüne mi kayıtlı oluyor eğer değilse boşuna terreddüt etmim diyorum .

• eğer telefonuna casus yazılım yüklemediyse hattında dedikllerimden başka bir şey elde edemez casus yazılım da yasal olmadığı için mahkemeye versen hertürlü kazanırsın. eğer sevgilinin tanıdıgı birinin üzerine ise kendi üzerine en yakın operatör merkezlerinden devir işlemi yaptırabilir aksi bir durumda sadece kullanıcı olarak değiştirir hat sahibinin adını değiştiremez

• hattı üzerine almak bedava oldu

0|0
    0|0
    • hattı üzerime alamam buna izin vermez sonra şüpelenir

• yada üzerime alıp mı kırsam üzerime almak için ne gerekli

• Hat sahimi kirsanda atsanda dokumani cikarda bilir

0|0
    0|0
    • bunun için napmam gerekir kırsam da gidip çıkartabilir kırdığımda da neden kırdın diyecek

• Kirsanda ayni hatti alir geri en iyisi numarayi vidafonye tasivkontor dayanmiyor diyede bahane bul

• Git hattı kendi üzerine al

0|0
    0|0
    • bunu yapmam imkansız şu durumdayken .

sadece kırdıktan sonra çıkartabilir mi onu merak ediyorum aslında hat sevgilimin üstüne kayıtlı ama eski sevgilim numaramı buldu bunu öğrenirse benden ayrılır bunu istemiyorum

• Hattın asıl sahibi her türlü işlemi yaptırabilir döküm almak gibi mesela

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...