Hayalinizdeki sevgilinin dış görünüşünü anlatır mısınız?

Hayalinizdeki sevgilinin dış görünüşünü anlatır mısınız?

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

• yakışıklı olsun mutlaka kaslı olsun göbekli ve kel olmasın dişleri ve gülüşü güzel olsun saçlarına bakım yapsın güzel giyinsin ve romantik olsun bana sürprizler yapsın kurban olurum öyle birine :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• dış görünüşünün o kadar aşırı onemi yok. ic görünüşü daha önemli

0|0
    0|0
  • 1.78 boyunda 90 60 90 Kumral Sacları hafif maşalı Böle fit bir kız Bakışları can alıcı :) Umarım abartmamısımdır :)

0|0
    0|0
  • ayak bilekleri zarif olmalı..birde ayaklarda kesinlikle kırmızı oje..

0|0
    1|0
  • dış görünüş olarak sarışın mavi gözlü beyaz tenli balık etli fiziği düzgün taliplerimi bekliyorum

0|0
    1|0
  • 1. 68 Boylarında. 56 - 57 Kilo. Beyaz tenli saçları siyah dalgalı. Kara kaşlı kara gözlü. Dik belli kalçası hafif çıkık.

0|0
    0|0
  • sarışın mavi veya yeşil gözlü :(

0|0
    0|0
  • işte göğüsleri olsun bacakları olsun sacları uzun olsun dudakları olsun falan

0|0
    0|0
  • hafif makjajlı...bakımlı..elleri ve ayakları mutlaka kırmızı ojeli..mümkünse pantalon giymemesi...saçları uzun olmaması..))

0|0
    0|0
  • Ben direk fotografını vereyım :d link

0|0
    0|0
  • Boy 170 civarı ,kilo 50-60 civarı ,uzun bacaklar ,uzun ve düz saçlar , siyah saç ,beyaz ten .Angelina joliyi andırabilir :D

0|0
    0|0
  • Hayal etsekte sevdiginin fizigi cok ayri cikiyor:))

0|0
    0|0
  • sürekli gülsün bana :D haliyle güzel görünüşü olsun :D İNCE BEL ve BEBEK YÜZ şart :)

0|0
    0|0
  • karakteri benle uyuşmalı

0|0
    0|0
  • Hayalimde sevgili yok ablası.

0|0
    0|0
  • sarışınya da beyaz tenli vücut hatları belirgin olsun boyu çok uzun olmasın yeter :D

0|0
    0|0
  • Esmer uzun düz saçlı olsun yeter

0|0
    0|0
  • Çekik gözlü

0|0
    0|0
  • Minyon..Zayıf..Esmer tenli,max:1.70 boylarında

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli(yüzündeki kılcal bazı damarları yakında görebilecegim :) ),siyah hafif dalgalı/düz saçlı

yeşil gözlü/turkuazda olabilir,hafif dolgun dudaklı,minik ve kavisli bir burunlu.180-185 boylarında

90 60 85 fiziğe sahip.uzun bacaklı,narin elli.ipeksi tenli olacak.zevkli olacak tarzı olmalı yani,dudakları kirmizi olmalı,dişleri hafif iri ama düzgün yerleşimli.birde ateşli olacak benimleyken,dışardan ise alakası yok denecek :D

Bide beni benim onu sevidigm gibi sevecek (buna sıra gelemedi çünkü hiç böylesini görmedim)

0|0
    0|0
    • Siparişiniz alınmıştır pazartesi öğleden sonra elinizde :)

• Betimlendi dimi ama kafanda,anladın ne demek istediğimi :D

• yeşil gözlü esmer olsun ayva göbegı olsun kalcası dik olsun göusler cokda onemlı deıl portakal kadar olsun ytr

0|0
    0|0
  • Dış görünüşü normal olabilir sorun değil ama herşeyden önce insan olmalı bana sandık sevgisini taşıyabilen biri olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• link ahan da bundan istiyom bulamadım daha

0|0
    0|0
  • Aman yaa aşık olsam sevsem yeter :))))

0|0
    0|0
  • 1.80 kirli sakallı basketbolcu gamzesi olan ay düşünmesi bile güzel yirim ben onu :P

1|0
    0|0
  • Bakışları ve giyinişi edepli,boyu benimle aynı veya daha uzun,fiziği uyumlu biri..sevgili de değil,eş.

0|1
    0|0
  • Esmer, kirli sakallı, uzun boylu, kalıplı, kaşları düzgün olan ve güzel gülümseyen, ama yeri gelince ciddi duran birisi olsa çok güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • Önce insana benzemeli. Sonrasını ise dış görüntüsü değil ruhu ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • ıcınden dısına sıra gelmedıkı

1|0
    0|0
  • Hayalimde bir sevgili yok .

0|0
    0|0
  • giyimi düzgün saçları güzel beyaz tenli gülüşüyle bakışıyla çok tatlı biri işte :D

0|0
    0|0
  • Papyon, gökkuşağı saç, kocaman ayakkabı, renkli çizgili tulum, kocaman düğmeler...

0|0
    2|0
  • Esmer kirli sakalli 175-180 boylarinda cok zayif olmayan yani normal kiloda

Saclari uzun olsun bide vücudu V olsun

0|0
    0|0
  • uzun boylu +1.90 spor giyinen kirli sakallı çirkin biri olabilir:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...