Utangaç erkekler ! Bir kızdan hoşlandığınızda naparsınız?

Aramızda vardır mutlaka utangac erkekler. Diyelim kızdan hoşlanıyorsunuz naparsınız nasıl belli edersiniz.? Dikkatini de çekiyorsunuz kızın diyelimki naparsınız?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Utangac arkadaslar icin soyluyorum: insallah bir gun gecer. Cunku ben de gecti. Mesela ben 20li yaslarimin basina kadar cok utangactim. Sonra 23umden sonra acildim. Gerci bundan p*c gibi her guzel kiza yazdigim anlasilmasin. Demek istedigim hoslanirsam belli ederim, supriz yaparim. Mesela ilk kiz arkadasima cicek bile alamazdim. Simdi cicekciyi bile alirim seversem :) yani geciyor arkadaslar sacmalamayin gencliginizi utanarak harcamayin. Kizlarla konusmak ta yeri geldiginde reddedilmekte dunyanin sonu degil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Allaha şükür hiç başıma gelmedi :D

0|0
    0|0
  • bakarız kaçamak bakışlar baktığında göz kaçırmalar

0|0
    0|0
  • eğer ondan eminsem hiç vakit kaybetmem. ama emin değilsem bakarım konuşmak için bahane ararım vs vs

0|0
    0|0
  • Ben küçükken böyleydim. Söylemezler ve içlerinde yaşarlar. Yada biraz cesaret edip kaçarlar. En belirgin özellikleri aşırı derecede kızın mahallesinden geçmeleridir. :d.

0|0
    0|0
  • hayatta belli edemem yaa ama konuşamam ki bile offf ne rezil bir durum bu erkek için ya :( baygın baygın bakmaktan dilimin tutulmasından konuşamam bile yaa offfffffff :(

0|1
    0|0
    • dert etme dostum ya o kadar .karşındaki de senin gibi insan sonuçta ;)

• dert etmiyorum zaten en son 3 sene önce yaşamıştım bu duyguyu anlatmıştım sanırım sanada ya unuttun mu :D

• kusar

0|1
    0|0
  • ben utanmam :)

0|1
    0|0
  • onundda bişeyler hissettiğini wbilmeden yaklaşmam

0|1
    0|0
  • Utaniriz :D

0|0
    0|0
  • belli etmem aslında karşıdan bir adım beklerim gelmezsse gerisi allah kerim: ))

0|0
    0|0
  • Ben yerine göre utangaç, yerine göre de girişkenimdir. Yani utanmam-çekinmem konuşmaktan açılmaktan.

Burda belirleyici etken, karşımdaki bayan ve ortamdır.

Kız rahat olursa ben de daha rahat davranabilirim. Kaçındığımız mahçup olmak aslında.

0|0
    0|0
  • evet ben.hiçbirşey yapmam.otururum etrafa bakarım.özgüven yok felan..

yanına gitmem yanından geçmem büyük bir sorun biliyorum düzeltemiyorum

0|1
    0|0
  • Onda ışık görürsem yaklaşırım ben de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• naparlar anca bakarlar teklif neyn edemezler.hatta bakamazlar

0|0
    0|0
  • Ben birisini tanımıştım:)

Orhan baba dinleyip cesaret için diazem içiyormuş:)

Ama çocuk ne yaparsa yapsın kızı görünce hep aynısı olmuş hebebe hebebe hebebe:)

0|0
    0|0
  • Ciddenvar mı?utangaç erkek :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...