FB - Bursa maç sonucu 4-1 sizce?

Bİ FB li olarak çok mutluyum GS nin ve BJK ın puan kaybettiği bu haftada önemli bir galibiyet aldık...şimdisoruyorum şampiyonluk yüzdemiz kaç sizce bu durumda..Lİderle aramızdaki puan farkı 4 e düştü ne düşünüyosunuz?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• lig kızışıyor

0|1
    0|0
  • Şimdi herkes 4-1 kanıp harika bir oyun oynadı zannedecek fenerbahçeyi ama 2. golde hakem faulu verip iptal etseydi golü bu skor ortaya çıkmazdı. Fenerbahçeyide şampiyonluk yarışına başarıyla soktular. 2 hafta önce verilen weboya penaltı bugün kaleciye verilmeyen faul gelecek haftalar neler göstercek bakalım.

0|1
    1|0
  • GS lıyım ama sevındım 4 puan altımızda sıralandı fbjk bızım takım ıcınde rehavet artık bıtmelı bılmem kac haftadır lıder ama bu kadar da lıgı kucumsemek yanlıs bıraz yarısın kızısması ıyı bızım ıcın

0|2
    0|0
  • BÜTÜN GALATASARAYLILAR BUGÜN BU SAYFADA BUNU YAZSIN , HAKKIMIZI ARAYALIM RENKTAŞLAR ! "Yardımcının faul demesine rağmen FB'nin golünü veren Tolga ile görmediği halde yardımcıya uyup Melo'ya kırmızı veren Tolga aynı kişi..."

1|2
    0|1
  • Şu Schalkeyi geçip Terim dönene kadar şampiyon olabilme ihtimaliniz var zannedin biraz.Ondan sonra tekrar fark açınca her maç başlarsınız yine Aykut-Aziz istifa demeye.

0|1
    0|0
  • bu galibiyete ihtiyacımız vardı iyi oldu.. emre'nin ve sow'un golünü çok beğendim..

1|1
    0|0
  • İkinciler yer değiştirir ama liderler asla;)

0|3
    0|1
  • Bu saatten sonra şampiyon olabiliriz diyebiliyorum bır FB li olarak :))

1|1
    0|1
  • aykut kocaman varsa fener şampiyon olamaz. o adam benim gibi fanatik bir fenerliyi futboldan soğuttu

0|0
    0|0
  • geçen haftaya daha çok üzülmeye başladım şimdi :((

0|1
    0|1
  • yuzde 49 bende fb lıyım

0|0
    0|0
  • 2.golü izle hakemlerin hali ne olmuş ayıp ya..

0|0
    1|0
  • ben onu 1 puan olarak görüyorm çünkü gs kadıköye gelcek :) yarı yarıya sayılır

0|1
    2|3
    • Ne kadar hafızanız zayıf çok değil daha geçen sezon kim kaldırdı kupayı kadıköyde ? Dur ben sana yardımcı olayım Galatasaray o yine yenme hayalleri kurduğunuz takım :)

• mondinin sözü fenerbahçeyi yenelim 1 kere bir şampiyonlugumuzu alsınlar hatırlatmak istedim :) ve el sallayarak bb diyorum güzel kardeşm

• O onun görüşüdür bu benimki sen bunu anlayamıcak kadar kapasitesizsen ben ne yapayım :D

• 2. gole itiraz eden 6alatasaraylilar neden Drogbanin penaltisina neden itiraz etmiyorlar.

1|0
    2|3
    • beyinsiz dediğin TD dünyanın en iyi TD leri arasında 51. sırada yer alırken sizin TD niz 92. sırada gölgede kalıyor bir daha düşün derim bırakın artık bu ayakları

Kızlar Ne Diyor 6

• fenerın alıcagı bellıydı tebrıkler

0|0
    0|0
  • 3ünün de şansı var..inşallah Beşiktaş olur:)

0|1
    0|0
  • Bi puan kaybetmedik önce ligi iyi takip etmeyi öğren sonra burda başlık at bence

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, farkatmışsınız.

Not:Sportmen Gsli.

0|1
    0|0
  • Orası belli olmaz daha

1|0
    0|0
  • schalkeyi geçelim de sonra konuşuruz.

0|0
    0|0