CocaCola'nın böceklerden yapıldığı doğru mu?

sorum cocacolayla ilgili aranızda içen varmı?bir yerlerde böceklerden yapıldığını okudum çok zararlıymış ben hiç içmedim sevmem zaten..ya siz?ankete buyrun

• Bence zararsiz iciyorum
    22% (2)50% (1)27% (3)Oy Ver
  • Cok zararli icmiyorum
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Zararli ama dayanamiyorum
    56% (5)0% (0)45% (5)Oy Ver
  • Bana ne icen icer
    0% (0)50% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Milyonlarca litreye yetecek kadar böcek itlaf edilseydi , o böceğe besin zincirinde ihtiyacı olan bütün canlılar yokolurdu. Ayrıca bu kadar böceği yakalayacak kadar büyük bir ağ ya da aygıt nrede var ?

Sence mantıklı bu ? Kolanın zararı asidindendir, midenin kendi asidiyle birlikte iç mukozasını aşındırır ve yara açar. Bazıları gereksiz alışkanlık yapmıştır, sabah kalkar direk kola içer aç karna, aslnda bu sadece geğirme arzusundandır. Ama zaman ve asit mideyi yer bitirir, kanama yapacak yara da açar. Bunun tedavisi çok zordur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• öyle hurafeler bir cok unlu markada var.sen onun yerine unlu markaların gofretlerindeki rengi veren böcekleri araştırsana

0|0
    0|0
    • ben arasdirmiyorum ama son kullanma tarihi olan ne varsa uzak durmaya calisirim mes:hazir corbalar icecekler gofret cips salam sosis ve niceleri bunlarin sagliga zarari hurafe degil

• anlasilmayacak ne varki burda bu gidalardan onlarin reklamlarindan triliyonlarca para kazaniliyor bu kadar paraya hayir diyip de seni benimi dusunecekler arkadasim sagliga kiymet verenmi var bazi hastaliklarin ilacini insanlar olsun diye satisdan kaldiriyorlar

• Rant peşinde oldugu sürece yapacak birşey yok.

SAdece saglıga zararlı seyleri onaylayan da senin benim gibi insanlar. vicdanları yok mu bilemiyorum

• link linki verip susuyorum :))))

0|0
    0|0
  • 3-4 yıl önce bıraktım içmeyi .

0|0
    0|0
  • çok nadir içerim sona yakınlardadır tercih sıramda.

0|0
    0|0
  • zararlı ama dünyada ne kadar zararlı şey varsa onlar hep güzel olanlaardır

0|0
    0|0
  • ice tea tercihim.

1|0
    0|0
  • Bu tür söylemlere takılmıyorum

Asitli olduğu için uak durmaya calısıyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Böcek falan söylenti var ama içiyorum yinede

0|0
    0|0
  • Kolayı sevseydim ve böcekten yapıldığını öğrenseydim içmekten vazgeçmezdim. Ama kolayı zaten sevmiyorum nefret ediyorum böcekle alakası yok.

0|0
    0|0
  • bende öyle duydm ama bildiğim kadarıyla o madde tüm kolalarda kullanılıyormuş

0|0
    0|0
  • Bence zararsiz iciyorum

0|0
    0|0
  • Eskiden içiyordum ama artik hayır.

0|0
    0|0
  • kola içilmezmi ya

0|0
    0|0
  • bende hiç içmedim zararlı bence

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Allah onları kahretsin ki bilmeden onuda içtim o böceklerden yapılan zeytinde yemişmdir mutlaka ama çok tüketmek istiyorsan bimden le cola al ona iyi diyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...